www.sudzibas.lv Autohost slikts serviss + aizdomas par krāpšanu

SIA AUTOHOST - slikts serviss + aizdomas par krāpšanu

pilnībā apstiprinu visus iepriekšējās sūdzības - pa telefonu cena viena, uz vietas cita dārgāka. bez čekiem. Tomēr pats galvenais, atnākot uz garāžu pirms laika ieraudzīju, ka viens no darbiniekiem ir veicis ar mani nesaskaņotu pieslēgšanos ar savu portatīvo automašīnai, kas rada aizdomas par sadarbību ar auto zagļiem. Džeki paskaidroja, ka šie iemēģinājuši "jaunu programmu". Ja viņi varēja izdarīt to, tad nebrīnītos, ja šie var arī nomainīt jūsu labās detaļas pret vecām utt.

Atbilde no Autohost Garage Pārstāvja atbilde 04.02.2021

Labdien.
Atbildot uz Jūsu sūdzību - cenas telefon sarunās vienmēr ir plus mīnus atšķirīgas ar to, ko Jums pateiks servisā uz vietas. Telefonski Jūs izsakāt savu problēmu, bet apskatot meistaram problēmu uz viets atklājas citas lietas. Tā ir normāla parādība.
Ļoti atvainojamies ja tā ir sanācis, ka meistars bez Jūsu piekrišanas ir pieslēdzis datoru pie Jūsu auto. Tā nav ļaunprātība vai krāpšana. Saņemot jaunu mantiņu visi bērni vēlas ar viņu paspēlēties, un ar meistariem ir līdzīgi (vai tas ir jauns instruments vai kāda programma iesākot jaunu pakalpojuma sniegšanu veidu).
Paldies par Jūsu viedokli.

G GooD_Klient 10.09.2016

Я у них сажевый удалял и кучу всего по мелочам делал( масло, диагностика, косультации), не чего плохого сказать не могу. Меня сервис вполне устроил.