www.sudzibas.lv Autohost Super pakalpojumi

Autohost - Super pakalpojumi

Esmu ļoti apmierināts, pret klientiem super attieksme! Šodien biju gatavs izmest €300 par lukturu restaurāciju, bet puiši piekodināja, lai nesteidzos, uztaisīja diagnostiku samainīja uz kvalitatīvām Osram spuldzēm, jo izrādījās ka xenons bija galīgi Izdedzis, par darbu paņēma €10 un novēlēja laimīgu ceļu. Kaut gan mierīgi varēja apčakarēt. 10/10

06.01.2022

G Gulbenietis 07.01.2022

Tu lampiņas maini servī? :D Ja lukturi laiž mitrumu, tad izņem, izfēno un aizlīmē ar labu līmi. Vnk pakustinot lukturi rokās, tas tecēs vietā, kurā laiž.. Plusā, nopulēt lukturus ir ļoti vienkārši, youtube ir daudz pamācību. Par 300 eur labāk uzlabo sievai garderobi. Būs kruts džeks ;). Tas tā, kad aizdirsīsies lukturi..

A Aivars Savickis 07.01.2022

Tu vienkārši nesaprati domu gājienu! Kad es devos uz servisu biju pilnā pārliecībā ka ir izdeguši reflektori nevis lukturiem kaut kādi redzami defekti un jā es xenona lampiņas mainu servisā jo kabatā nemētājās lieki €90, lai nezinot konkrētu iemeslu pirkt lampas! Viena osram lampiņa cena €45gb.

G Gulbenietis 07.01.2022

Lampiņu nemāki pārbaudīt? Vizuāli bieži viss ir redzams. Ja nē, ar vadiem pie aķa visu var pārbaudīt ;). Kā tu visādus reflektorus zini, a lampiņu izņemt nē? :D

Good Intentions 07.01.2022

Nemētājās lieki 90€, bet gatavs izmest 300€!?🤔

A Aivars Savickis 07.01.2022

Tas ir labs!:D Šeit Gulbenieti arī atklājās tavas auto zināšanas. Ar akumulatoru viņš grib xenona lampiņas pārbaudīt, tad varbūt arī stara stiprību ar radiātora palīdzību noteiksi? :D Tā ir kad visas zināšanas tiek iegūtas tikai ar YouTube palīdzību. Dīvāna analītiķis. :)

M Martins K. 10.03.2022

Man pāris gadus atpakaļ bija līdzīga pieredze, 7. sērijas BMW lampa nedeva staru un nevarēja saregulēt, aizvedu ar domu arī, ka reflektors jāmaina un gan jau vēl kautkas, biju rēķinājies ar ~200-300€ un remontu uz 2 dienām (rinda utt)
Iznākums - ierados 20 minūtes pirms slēgšanas ciet, meistari jau bija prom, palikusi bija tikai pieņēmēja un cik nopratu - vadītājs. Izstāstīju vainu, man pateica, lai uzgaidu, apskatijās, pateica jāuzgaida 15 - 20 min. Lukturis bija gatavs, korektors nolūzis, ko salodēja un iestatīja vietā reflektoru. Paņēma 20€, kgan varēja apčakarēt un atdot lukturi pēc 2 dienām ar rēķinu 200-300€.

Good Intentions 07.01.2022

@Gulbenietis Varbūt cilvēks arī nezin. Ir cilvēki, kuri nemāk iesist skrūvi. :)

G Gulbenietis 07.01.2022

Iesist skrūvi :D. Labs. Viņi laikam tikai naglu ieskrūvēt māk :D.