www.sudzibas.lv Autohost Обман и отвратительное отношение

Autohost - Обман и отвратительное отношение

Оставили фары на реставрацию был договор на 3 дня и сумма работы 350 евро. В конечном итоге месяц машина простаяла в сервисе и ничего не делалось. После месяца простоя цена вылезла на 400 евро причём сам хозяйн александр не разу не звонил и не говорил что цена меняется по какой-то причине. И когда потребовали скидку и за того что пришлось пользоваться прокатной машиной целый месяц, барабанная дробь, цена вырослала на 500 и говорит сам хозяин вот я вам сделаю скидку 100 евро. Не едти туда никогда.

13.11.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Ru Rudis EU 13.11.2019

Spriežot pēc sūdzību daudzuma - visdraņķīgākais autoserviss Rīgā. Izbrīna tas, ka ļaudis tur brauc, lai gan tajā rajonā servisu kā malkas.

Ol Olegs Nikiforovs 15.11.2019

Atpazīstu šī kantora "darbības ētiku".

Taisīju pie viņiem lukturi un arī biju nepatīkami pārsteigts, ka cena bija +laikam 30%.

Kvalitāte arī ļoti šaubīga - remonta šūves izskatījās vienkārši briesmīgi.

Biju domājis, ka griežos pie profesionālās kompānijas, bet izrādījās tipiskākais "Rumbulas variants" ar uzmetienu.

Jā kāds grib pamatīgi pārmaksāt un dabūt nekvalitatīvu remontu - var griezties SIA AUTO HOST.