www.sudzibas.lv Autohost Обман и отвратительное отношение

Autohost - Обман и отвратительное отношение

Оставили фары на реставрацию был договор на 3 дня и сумма работы 350 евро. В конечном итоге месяц машина простаяла в сервисе и ничего не делалось. После месяца простоя цена вылезла на 400 евро причём сам хозяйн александр не разу не звонил и не говорил что цена меняется по какой-то причине. И когда потребовали скидку и за того что пришлось пользоваться прокатной машиной целый месяц, барабанная дробь, цена вырослала на 500 и говорит сам хозяин вот я вам сделаю скидку 100 евро. Не едти туда никогда.

13.11.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

R Rudis EU 13.11.2019

Spriežot pēc sūdzību daudzuma - visdraņķīgākais autoserviss Rīgā. Izbrīna tas, ka ļaudis tur brauc, lai gan tajā rajonā servisu kā malkas.

V Vai te 02.03.2021

Ha ha ha...interesanti kam šī mājas lapa domāta ja nosaukums ir sudzibas.lv...vai pastāv mājas laba atsauksmes.lv, kur varam arī rakstīt kaut ko pozitīvu?
Man bija sūdzība, bet pie viņiem atgriezos piespiedu kārtā un beigās man ir tikai pozitīvas emocijas par šo servisu...visi tikai negatīvo skaita un meklē, bet uz pozitīvo pat neskatās...žēl mūsu tautas...

O Olegs Nikiforovs 15.11.2019

Atpazīstu šī kantora "darbības ētiku".

Taisīju pie viņiem lukturi un arī biju nepatīkami pārsteigts, ka cena bija +laikam 30%.

Kvalitāte arī ļoti šaubīga - remonta šūves izskatījās vienkārši briesmīgi.

Biju domājis, ka griežos pie profesionālās kompānijas, bet izrādījās tipiskākais "Rumbulas variants" ar uzmetienu.

Jā kāds grib pamatīgi pārmaksāt un dabūt nekvalitatīvu remontu - var griezties SIA AUTO HOST.