www.sudzibas.lv Autohost Ķīmiskā tīrīšana

Autohost - Ķīmiskā tīrīšana

Sveiki visiem kas apsver domu šajā iestādē(Autohost Garage) Maskavas 322 iztīrīt savu autiņu ar ķīmisko tīrīšanu...Labāk meklējat citu vietu. Jo man šeit tīrīja 3 dienas. Karoč situācija bijā šāda-vienojāmies kurā dienā es no paša rīta atstāšu autiņu. Esmu klāt un man saka ka rīt ap pusdienas laiku varēšu savāk mašīnu. Otrā dienā man pazvana no servisa un saka ka nevarot paspēt norunātajā laikā vai var sarunāt ka lai savāc pašā vakarā. Es saku viss ok tad būšu vakara pakaļ. Pienāk vakar un man zvana no servisa-saka ka esot bijusi man ļoti netīra mašīna vajagot vairāk laika 😂...Mašīnu varēšu dabūt rīt pl 15.00.Es jau saprotu ka ka tas nav uz labu. Es ierodos pl 16.00 un pieeju pie sava autiņa un redzu ka viņa vel nav pat sākta tīrīt. Tik pat netīra kādu nodevu. Nu tad man pat smadzenes uzsprāga. Sāku skaļi runāt 😁un pieskrien džekiņš un saka ka lai pienākot pēc stundas -tad viss būšot tīrs. Karoč mašīna nostāvēja tur 3 dienas un saņēmu autiņu ar pilnīgi slapju salonu un pie tam vel smirdīgu. Griesti mazgāti nebija, krēsli protams netika izcelti.

05.08.2021

Atbilde no Autohost Garage Pārstāvja atbilde 05.08.2021

Labdien Raivi Tādspats Brr.
Dzīves situācijas mēdz būt dažādas, tāpēc tika veikti telefona zvani, lai nodošanas laiku atliktu. Jūs neesat vienīgais klients un darbiniku trūkuma dēļ radās tāda situācija.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

R