www.sudzibas.lv Autografija nekvalitatīvs serviss

Autografija - nekvalitatīvs serviss

Redzot superakcijas.lv kuponu par automašīnasvirsbves mazgāšanu, nolēmu to nopirkt, jo kupens beija lēts (4.99Ls par vieglo mašīnu) un šī automazgātuve atrodas blakus man blakus. Iesaku jums nekad nepirkt nedz kuponus šim autoservisam "Auto-forma", nedz braukt uz to vietu.
Pirmkārt, mašīnu mazgāja pusotru stundu, nevis vienu kā no sākumā man solija. Otrkārt, nomazgāja slikti: mašīna slapja, ir redzamas vietas, kur bija stiprāki dubļi, bet tos automazgātuves darbinieks par nepapulējas notīrīt ar švammi. Treškārt, man piedavāj notīrīt logus no iekšas un paneļus, piemaksājot 2Ls. Protams čeku es neesmu saņēmusi. Interesanti vai mazgātuves direktors zina kur aizplūst viņa nauda? vai viņš atbalsto šo lietu.
Ceturtkārt, mazgājot paklājus, darbinieks pazaudēja paklāja plasmasas turētāju. Meklēja, bet tā arī neatrada. Es versos pie administratora (viņš nosauca sevi par Pāvelu) ar lūgumu palīdzēt risināt šo jautājumu uz ko viņš mani pārtrauca un teica kā es pati esmu vainīga, kā es atbraucu bez tā turētāja. Sāka mani apvanot, teica kā te bieži brauc cilvēki kuri kaut ko pieprasa (tātad mans gadījums nav vienīgais). Es viņam palūdzu atrast risinājumu, jo plasmasas tūrētājs man bija. Es uzstāju ka klientam ir taisnība. Toties viņš atbildēja ka tur klientam nav taisnība un kā es atbraucu ja bez tā tūrētāja un kā viņi to nemeklēs.
Esiet uzmanīgi perkot kuponus. Jo kaut arī kupons būs ar mazo atlaidīti, servis būs nekvalitatīvs.

D