www.sudzibas.lv Autografija slikts serviss

Autografija - slikts serviss

Labdien! Ludzu neuzkeraties uz autoservisa 'Autografija' Viskaļu iela 22 letajiem piedavajumiem atlaizu portalos. Es biju panemusi 2 kuponus- vienu uz kimisko tirisanu un otru uz kondicioniera uzpildi. Kimiska tirisana tika veikta izlaizot durvju apdari, bet nu vistrakak man bija ar kondicioniera uzpildi - apsolita diagnostika tika veikta tada veida, ka ta saucamais meistars atvera vaku un nosprieda ta uz aci, ka esot caurs radiators un ka man del viniem tagad japerk jauns.
Ta ka man bija nopirkts kupons, es teicu, ka man vins ir jauzpilda, jo nauda ir samaksata un ka pirms tam citos servisos esot uzpildita sistema bez problemam, ja tur kautkas ir caurs, tad viniem ir janodrosina apsolita diagnostika, lai noteiktu kas un ka tas ari nav iemesls kapec nevar uzpildit, bet gan, tas ir iemesls kapec freons iet ara. Tad nu neapmierinats ar atbildi -darbinieks saka uzpildi un pec 5 min man pazinoja, ka vinu sistema neiet manai masinai un ka protams, ka vins teica- vainiigs radiators. Protams kuponu panema un naudu man nacas izspiest no kuponu tirgotaja, kas protams sakuma negribeja atdot, bet, kad tika piedraudets ar Pateretaju aizsardzibas centru, jo vel nebija pagajusas 14 dienas, kad nauda ir jaatgriezh, tad nu man atdeva nakamaja diena. Protams kondicionieri uzpildiju cita servisa vispar bez jebkadam problemam.
Mans ieteikums- talak no kuponiem kad runa iet par auto remontu, sanaks ieberzties un nevaresiet atteikties jo nauda jau bus samaksata.
Ari kuponu tirgotajs Cherry. lv turpina tirgot si autoservisa pakalpojumus un dzesh ara manus komentarus, lai cilveki turpina pirkt vinu pakalpojumus.

A aikon 11.07.2012

Paldies! Jau taisījos pirkt ķīmiskās tīrīšanas kuponu, bet nu pārdomāju :)