www.sudzibas.lv Auto Rīga Krāpšana, slikts serviss

Auto Rīga - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieku kantoris! Komunikācija ar klientiem ir laba tikai līdz mirklim, kamer nopērk mašīnu. Pēc tam kaut vai"ūdens plūdi". Pēc tam darbinieki tevi nemaz negrib dzirdēt. Iegādāju mašīnu, kurai šofera krēsls neregulējās. Aizbraucot uz "Zviedru auto" vini ziņoja, ka iemontēts kaut kāds "kreisais" krēsls, kurš pilnībā neregulējas. Krēsla plasmasas panelis novēlās uzreiz pēc mašīnas iegādes, bagažnieks, izrādījās, nemaz neveras vaļā, mehānisms nestrādā. Riepas pilnīgi "plikas", saplīsa nākamajā dienā. Labi vēl, ka rezerves ritenis bija. Auto cenu nosauca neadekvātu mašīnas un tirgus vērtībai. Tad, kad ar pretenzijām vēsrāmies pie darbinieka par bojājumiem, viņš piedāvāja, ka auto varot paņemt atpakaļ, tikai pircējam būšot jāatvadās no 2.4 tūkstošiem euro. Šim kantorim jāiet apkārt ar līkumu! Nožēloju to dienu, kad man piezvanīja "reklāmas operators", kas reklamē šo uzņēmumu par labu esam. Sēž pie tālruņa un katru dienu liela šo krāpniecisko uzņēmumu.

11.01.2023

P

R RXX 11.01.2023

Hmm, diez kā gan tu zinātu, kāda ir adekvāta tirgus cena, ja pat neieraugi metamas riepas un neattaisi bagāžnieku 😀😀

E edgars1235 11.01.2023

kāpēc tad nedod viņiem, lai pa garantiju visu salabo?

P Pircējs 12.01.2023

Tāpēc, ka paziņoja, ka garantija esot tikai uz dzinēju. Pārējais neesot viņu kompetencē un pa garantiju atteicās labot.

Good Intentions 11.01.2023

Tā ir ka nepārbauda mašīnu.

G Govjzems 11.01.2023

Kur tādi pircēji rodas?

M Mixx 12.01.2023

Ko tur brīnīties , ja pērc lietotu tad tā ir , publika kas iepērkas tādos ka auto Rīgā ir uz tādiem tendēta