www.sudzibas.lv Auto Rent Riga Ka no manis centas izspiest naudu

Auto Rent Riga - Ka no manis centas izspiest naudu

Viss sakas ar to, ka mani savāca no Rīgas centra un aizveda mani uz auto placi. Par to bez brīdināšanas lika man samaksāt -10 eiro. Nevēlējos celt pretenzijas, tāpēc samaksāju. Prasīju kura ir manis izvēlētā automašīna, par kuru biju zvanījis. Izrādījās, ka viņa jau bija aizņemta. Piedāvāja man citu. Piekritu un paņēmu citu. Automašīnu man iedeva ar degošu degvielas lampiņu. Tas jau vien parādīja uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Tā nu pienāca automašīnas atgriešanas diena, piektdienā. Nogādāju nomazgāto auto uz vietu, kur to paņēmu. Ierodos, bet viss ciet. Zvanu, bet atbild, ka nestrādā šodien un to, ka auto bija jāatdod jau dienu iepriekš, lai gan līguma tika norādīta piektdienā un būšot jāmaksā 25 eiro, par kavēto dienu.
Labi, neko. Sarunājām, ka atdošu auto pēc nedēļas nogales. Pienāca pirmdiena un atkal nogādāju tīro auto. Tad nu sākās. Pārsniegts atļautais nobraukums. Mana vaina, nu dien. Tad vēl lika man samaksāt nekavējoties sodu, ko man vajadzēs samaksāt ceļu policijai, par ātruma pārsniegšanu. Līgumā tika rakstīts, ka tas ir jāizdara ne vēlāk ka 14 dienu laikā. Tad autonomas aģents likās mierā ar to. Bet atrada citu veidu, kā noslaukt naudu man. Uz līguma uzrādītas divas zīmes (ķieģelis un apstāties aizliegts) kuru neievērošanas gadījumā, man būs jāmaksā 50 eiro. Gribēja man iestāstīt, ka tie 50 eiro jāmaksā, ja pārkāp, jebkuru zīmi un kad uz līguma, nebija vietas, lai uzzīmētu visas zīmes. Respektīvi, dzīvojamās zonas zīmi pārkāpu, dēļ kuras arī dabūju trūkties no ceļu policijas. Tad palūdzu, lai man uzrāda, Nomas līguma noteikumos kādu punktu, kurš norāda par to, ka man jāmaksā 50 eiro par pārkāpto zīmi.
Viņš ilgi lūkojās līgumā un neatrada nevienu tādu punktu. Tā nu iztiku bez izdomāta soda nomaksas. Parakstījām nodošanas aktu un aizgāju uz neatgriešanos. Neieteiktu Jums izvēlēties šo firmu, ja nevēlaties lai no Jums noplēš naudu par neko.

H hagens 07.03.2014

Полностью подтверждаю. Договариались на одну машину, забронировал - приезжаю, как ни в чём не бывало предлагают совершенно другую: "Вы знаете, а ту мы уже сдали в аренду". Здравствуй дерево! Может я сам знаю что МНЕ надо? Уроды, все их объявления на СС - полная херня, половина машин, что выставлена у них или вообще нет или недоступны, текст составлен подобостранстно аж псц, когда пишут что есть доставка, нужно понимать, что она платная. Люди! Читайте внимательно объявления и выбирайте себе прокат где адекватно составлен текст - здесь же типичная низкокачественная замануха.

Ведь был же раньше нормальный прокат у частников, никаких проблем вообще, всё было с пониманием. Здесь диву даёшся как вообще люди что-то зарабатывают с таким подходом к работе.

A ambassador 11.12.2015

bral u nix raz mashinu, ne sovetuju dazu vragu bratj tam, razvod polnij, rebjata esco zastrjali v 90 godax vidimo

н Невеста 09.07.2016

Самый настоящий вор!!!! Мы выбрали машину для аренды на свадьбу обо всём договорились,а за день до нашей свадьбы он её сдал другим людям,а нам ответил кто платит тот и ездит! предложил другую машину времени было уже в обрез пришлось соглашаться.Цена на машину при подписании договора резко выросла + попросил аванс 300 ЕУР!!! аванс пришлось из него выбивать месяц!!! Как итог попорченные нервы перед свадьбой и куча лишнего стресса!!! ВОР, обходите его стороной!!!!