Auto Rent Riga - Krapnieki

Sveicinati,
velejos pastastit par Auto Rent Riga darbibu.
Ireju no viniem auto, paprasija vairak neka bija sarunats un rakstits majas lapa. Nekadus cekus neko man neiedeva. Pec masinas nodosanas un sanemsanas firmas ipasnieks solija drosibas naudu(100ls) atdot pec 14 dienam. Tad pec 16 dienam peksni vins saka ka naudu neatdosot, jo esot kads skrapejums uz masinas kas netika piefiksets kad masina tika sanemta un es personigi to skrapejumu neuztaisiju. Masina tika tikmer ireta citiem cilvekiem un peksni vins grib piedzit kada veida naudu no manis. Nekad nedomaju, ka kompanija ar sadu vardu var krapt klientus, agrak ireju masinas no ss.lv un nekadas problemas nav bijusas.

Z

R ri4y 10.07.2013

Normālajās autonomās parasti drošības naudu maksā skaidrā, par īri jā var ar karti vai ar pārskaitījumu, bet drošības naudu skaidrajā, jāprasa līgums par drošības naudu, atbraucot, pārbauda mašīnu un atdod naudu uzreiz.

V viktor2601 13.07.2013

Cik Eiropā esmu īrējis auto, tad normālās īrēs drošības naudu vienkārši rezervē kredītkartē. Kad mašīnu atdzen, tad rezervāciju noņem. Dažreiz nauda ir pieejama tikai pēc nedēļas - divām. Bet tas atkarīgs jau no bankas.

Z Zigis īstais 07.08.2013

Tīrākais uzmetējs un krāpnieks!!! Nekad nesaistieties ar šo cilvēku un šo firmu! Paņēmu A6 - teica, ka 2010.gada un iedos lētāk, ja ņemšu uz nedēļu - nekā! Auto izrādās 2007.gada un bez ekstrām (beņķi ar roku jāregulē, bez kruīzkontroles - mazākā komplektācija) - cena pilnīgi neadekvāta 49Ls dienā. Pēc trim dienām sarunāju atdot atpakaļ, teica, ka atmaksās starpību. Kad nodevu atslēgas (mana kļūda), tad teica, ka atdos tikai 50% no atlikušajām dienām un arī drošības naudu neatdeva, tāpat solījās pēc 14 dienām. Es prasīju visu pārpalikušo summu atdot - bet viņš teica, ka godīgi rīkojas un "līgumu" es laužu tapē paturēja 100 Ls sev kā kompensāciju! Nekad, NEKAD neiesaistieties jelkādos darījumos ar šo cilvēku (Sergejs Zaņuks) un viņa firmu (AutorentRiga.lv), kas patreiz tur savus auto Anniņmuižas 6a stāvvietā.

S Sally 01.09.2013

Этот директор мудак! Мы по телефону договорились на 60 лат. Не сказал ни про какие 150 лат типо депозита, говорил что ясное дело всегда есть такой депозит. Ну даже если он есть, у всех фирм разный, и он должен был сказать. Потом вдруг у него цена повысилась на 75 лат, а через 10 минут ещё до 105 лат. Я послала его нахрен, у человека маразм какой-то, и потом он просит меня подписать договор на сумму 105 + 150 депозит, якобы это я подписываю за то что он мне вернул 20 лат за резервацию, которые я остовляла. Хренас два! Такого высокомерного идиота я ещё ни где не встречала! И кстати те 150 лат которые он зарезервировал с моей карты, ещё до того как я подписала договор, что фактически является кражей, он разблокировал только через три дня.

D Dace 30.05.2016

Mana pieredze ļoti bēdīga, gan pēkšņi paņēma vairāk naudas, nekā bija rakstīts mājas lapā, gan arī neatdeva 140 EUR drošības naudu, jo pēc jau zināmajām 2 nedēļām pēkšņi izrādījās, ka es riepas esmu sabeigusi un mani neesot varēts sazvanīt. :) Pa gabalu no šādiem kretīniem un krāpniekiem!

н Невеста 09.07.2016

Самый настоящий вор!!!! Мы выбрали машину для аренды на свадьбу обо всём договорились,а за день до нашей свадьбы он её сдал другим людям,а нам ответил кто платит тот и ездит! предложил другую машину времени было уже в обрез пришлось соглашаться.Цена на машину при подписании договора резко выросла + попросил аванс 300 ЕУР!!! аванс пришлось из него выбивать месяц!!! Как итог попорченные нервы перед свадьбой и куча лишнего стресса!!! ВОР, обходите его стороной!!!!

A Antra Priedniece 14.07.2016

Suudzeeties jau mees te varam, bet vai no taa kaada jega. Izskataas, ka shis cilveeks jau gadiem ar to9 nodarbojas un bizness rulllee. Vai tieshaam Latvijaa nav iespeejams izniideet shaadus kraapniekus? Es diemzheel shiis suudziibas pamaniiju peec tam, kad pati biju tajaa slazdaa iekritusi. Apkalposhana, iipashi jau pie mashiinas atdoshas bija vienkaarshi tragjiska. Tieshaam briinos, kaa vinsh speej to biznesu turpinaat.....

A Arthur 28.04.2017

Drošības naudu neatdod. Pa ceļam vāģis salūza, par evakuatoru naudu arī neatdod, saka, ka mana vaina, ka vāģis saplīsa, ka viņš pēc GPS skatījies, ka es ātrumu kaut kur esot pārsniedzis, tāpēc salauzu mašīnu. Kopā ap 600eur parādā. Piedzīt likumīgi neko nevar, jo līgums, ko viņš dod parakstīt nav juridiski derīgs, tur vispār nav otras puses rekvizīti!

E Edmunds-1121 12.07.2020

Согласен со всем, что здесь написано. Сейчас у конторы название Alvi Car Rent, хочешь геморроя звони по номеру +371 27000953. Залоговую сумму не возвращают, докапываются до царапин и снимают с карточки без предупреждения. А если заметил пропажу денег, то говорят что, перепутали, ведь машин много.

J JurijsK 02.03.2021

Piekrītu - Šmaukšanas auto noma Zolitudē! Tagad arī ar tel. 26297437
Marts 2021. g.

- Reklāmā cena 20€/dienā - uz vietas iekasē 25€/dienā
- Nododot mašīnai jābūt nomazgātai - pirms tam tas nekur netiek minēts. Ja nenomazgā, ietur 30€ ! no drošības naudas.
- Ja pasūti auto uz 2 dienām, bet nodod pat ātrāk par 1 dienu, neko nevar sarunāt par neizmantotas dienas iemaksas atgriešanu.
- Auto dod ar tukšu bāku.
- Čekus nedod.

NEREKOMENDĒJU!