Auto Noma - krāpšana

KB Līzings un tanī pašā ēkā arī auto īre firma saucās savādāk bet īpašnieks taspats Kaspars Bertāns,kurš sola milzu lietas bet protams tikai muld,tāpat kā darbiniekus viņš apzog un nemaksā viņiem tāpat arī klientus viņš krāpj jau sākot ar to ka sola garantiju automašīnām kuras pārdod,protams tādu nav ir tikai atrunas,kā arī atvestas no Vācijas viņas ir bet nekādas kvalitātes nav jo pirktas vislētākās ko var dabūt pie mums 200-300 ls tur tie ir euro,atved nomaina kādu detaļu piekrāso,sametina iztīra salonu ķīmiski un iziet skati un pārdod ,lūzni principā par kvalitāti nevar būt ne runas,kā arī klients ja ņem uz līzingu kuru viņš piedāvā jebkuram kaut vai ar sliktu kredīt vēsturi,jāmaksā par līgumu 100ls,auto nodokļi pa gadu,rēķins uzziņa 30 ls citur 10-15 ls,plus procenti un viss tas ir klāt pie cenas,piemēram 3 golfs 1995g pe viņa maksā 1500-1700 ls,Latvijas reklāmā tādu pašu var nopirkt un ne sliktāku pa 500-600 ls labi labo,viņš uzsvaru liek ka tīko no Vācijas,bet tas nav vienmēr tas labākais jo viņš iepērk pa lūžņu cenu,neuzķeraties ejiet ar līkumu šo cilvēku un viņa firmas KB Līzings un autonoma viss atrodās Lielirbes ielā 17a Panorama Plaza telpās pirmā stāvā,kur viņa sieva ir juriste Ilze Sausā.

K

Krāpnieks

K kirdiksis 12.12.2013

Ptādus vajag pakārt aiz olām kokā

NEUZĶERATIES UZ KRĀPNIEKIEM Kasparu Betānu un viņa sievu Ilzi Sauso

E Elizabete Lielā 18.06.2014

Ņegodīgi, rupji, prasti cilvēki šis firmas vadītādi!ļoti rūgta pieredze;((((((

V Vlad12232244 10.02.2017

Loti slikta firma, slikta attieksme pret klientu, stulbi noteikumi, nomas auto ir parak slikta stavokli, liguma rakstits, ka kiles naudu atgriez pec menesha un TIKAI d-d no 13-17, bet ka cilvekam tikt lidz shim kantorim, ja vins strada no 9 lidz 17 katru d-d, atbraucu pie viniem 18.00 man tikai ar pirkstu rada to stulbo liguma pantu, atbraucu sestdien, tada pasha situacija, kapec nevar darit ta, lai klients butu apmierinats, tas ir pirma un pedeja reize, kad nemu tur auto. Sludinajuma bija noradita viena cena, atbraucot kantori, cena jau ir cita, Cena neatbilst reklamai. Ta ka man taja diena bija svarigi sanemt nomas auto es uz to aizveru acis!

M M. G. 28.03.2017

Мошенники! Никому не советую брать машину на прокат в этой компании. Манины в безобразном состоянии и получить обратно свой депозит 50 EUR -большая проблема!

V Vlad12232244 28.03.2017

Да,это точно, брат!

S serenade 11.07.2017

Katru reizi, kad zvaniju sai kompanijai man tika loti rupji atbildets - blaustoties un nemaz isti neieklausoties ko es pat prasu. Ari cena ir pilnigi cita ka noradita interneta sludinajumos (ka jau ieprieks saja foruma minets). Zvaniju menesi ieprieks, lai rezervetu masinu un man teica, ka tas nav nepiecoesams, jo masinu ir daudz. Kad zvaniju un interesejos par pieejamam masinam uz nakamo dienu man pateica ka vinu nav. Beigas ierados vinu ofisa un man saka piedavat vienu variantu, bet manuprat parak dargu masinas kvalitatei un galvenokart jau loti nepieklajigajai komunikacijai no vinu puses. Tapec izvelejos labak samaksat 20 eur kompanijai, kura pret klientiem izturas cilvecigi.

B Birutina 12.07.2017

Kad lasīju citu negatīvās atsauksmes par so firmu, es domāju, ka ar mani nu gan tā nebūs. Rakstiski man neizdevās sazināties, uz manu e-pastu neviens neatbildēja. Kad zvanīju, man teica, lai tikai ierodos ceturtdien, viņiem esot 30 man vajadzīgās klases (ekonomiskas) auto. Braucu ar taksti, jo sartiksme no manas puses ir tāda, kāda ir. Auto nomas birojā izraisīju lielu jautrību, jo negribēju nomāt dārgu BMW, kas vienīgais bija palicis piedāvājumā. Ar to taču es varētu "pazīmēties". Citādi palikšot bez auto. Nu tad palikšu. Nē, nepalikšu, citur nomāju.