www.sudzibas.lv Auto Noma Apmelo un neatgriež depozītu

Auto Noma - Apmelo un neatgriež depozītu

Sludinājums ss.com reklāma izīrē mercedes b 200 automāts 20007 gads dienā 15 eiro nedēļā 105 eiro! Depozīts 150 eiro! Mašīna patērē daudz degvielu, sliktā tehniskā stāvoklī pat durvis nevar aizslēgt, nav ari signalizācijas! Depozītu neatgriež! Jaunie puikas izdomājuši naudu pelnīt! Neiesaku ņemt šo mašīnu no personīgās pietedzes!

G

V vitols 01.08.2019

Un kādi bija argumenti, lai neatgrieztu depozītu?
Tev bez nomas līguma čeku vai stingrās uzskaites kvīti izsniedza? Ja nē, tad paziņo valsts ieņēmumu dienestam.

G Gunta172 02.08.2019

Mašīna esot bijusi netīra un itkā laikā neatgriezām mašīnu! Patiesibā mašīna tika nomazgāta,salons iztirits un mašīnu atgriezām vienu dienu iepriekš! Viss notiek bez čekiem un steigā! Tā bija mana pirmā pieredze auto iznomāšanā!

V vitols 02.08.2019

Pat ja mašīna būtu netīra, tas nevar būt iemesls 150 eiro ieturēšanai.
Aizsūti nomas līguma kopiju uz valsts ieņēmumu dienestu, kopā ar līgumu, kad nesaņēmu čeku.

Falconxd 02.08.2019

20007 gads. Mašīna no nākotnes.