www.sudzibas.lv Auto Noma Krāpnieki, meļi un afēristi

Auto Noma - Krāpnieki, meļi un afēristi

Labdien, ir noslēdzies 2014 gads un par šo jauki pavadīto gadu vajadzetu informēt par visādiem cilvekdzīvniekiem lai normāli cilvēki ir kaut biski informēti un ja nav slinkums pirms gribat izveidot kādu sadarbību uzsitiet uz klaviatūras un parbaudiet vārdu un uzvārdu. Par katru konkrēti nerakstīšu bet katrā gadijumā viņi visi ir žuļiki , mēs tikai varam ieteikt ar viņiem neiesaistīties nekādos darijumos, daži jau protams šeit sūdzībās atkārtojās.Raivo Andersons Igors Spuskaniuk Juris Ūdrasals Dins Dāvids Ozols Ruslans Korņakovs Rolands Grīnbergs Uģis Karandzejs Gunārs Irbe Edijs Strods ja kadam ir jautājumi rakstiet drosi.

Q

S saintific86 20.04.2015

sliktie.lv datu baze vajadzetu ienest

I Intresents 23.09.2015

Uģis Karandzejs kādam ir info paršo cilvēku ?telefons, darba vieta, adrese, epasts ?

ja ir -sazinasimies.ok.

Q Qwerty09 08.10.2015

Labdien, šeit būs vēl papildinājums par 2015 gadu no kuriem silti iesaku turēties pa gabalu :
Andrejs Leitāns ( MUZIKANTI )
Jānis Vanags (TELE 2 IZPLATĪTĀJI )
Aleksandrs Panfilovs APM CONSTRUCTION sia
Konkrētāk par šiem, pat nezinu kā viņus nosaukt varat mums jautāt, rakstīt, zvanīt kam vajadzēs tas atradīs.
PALDIES.

M [email protected] 08.07.2016

Es varu sniegt nelielu informāciju par Uģi karandzeju zinu kura rajona dzīvo nedaudz arī kur Strādā un protams telefona nr . ☺

D Dins 29.03.2017

Vai kāds zina šī kretīna Raivo Andersona atrašanās vietu? Dins