www.sudzibas.lv Auto Noma Slikts servisa

Auto Noma - Slikts servisa

Meklējot busiņu ar kuru doties izbraukumā , ss.com portālā atradu sludinājumu par MB nomu, piezvanot- uzsaka, viss caur WhatsApp. Ok... rakstu tur, pirmo atbildi saņēmu 2 dienas pēc... nodomāju aizņemts cilvēks, labi, gaidam. Uz 3 dienu, jautājums, Kas nomā jāzin nomiekiem. Uzrakstu Vārdu , vecumu, braukšanas stāžu. Jautāju ko vēl vajag un cik viss sanāks par 9 dienām + drošības nauda un kur Rīgā varēs saņemt auto. Uz ko ir zvans, kas būs pie stūres, ko vedīsim. Visu izstāstu un Tad sākās, a visiem vienādi Uzvārdi, kapēc Sieviete meklē mašīnu, vai viņu par Idiotu uzskatu, un ceru, kad uzticēs 20 tūkstošus vērtu auto. Es neizpratnē, par ko viņš uzvilkās... pateicu, kad cilvēks, laikam neatdekvāts. Un noliku klausili. Uz ko bija zvani vēl un vēl, kamēr nenobloķēju. Sargāsim sevi no tādiem Biznesmeņiem , jo savi nervi tomēr Dārgāki. WhatsApp sarakste diemžēl nav, jo uzreiz nobloķēju.