www.sudzibas.lv Auto Forma Saistību nepildīšana

Auto Forma - Saistību nepildīšana

Iegādājos kuponu par 15 Ls, kurā tika solīta, riepu maiņa, motora diagnostika, ritošās daļas diagnostika un lampu pulēšana. Aizbraucu uz servisu un atstāju mašīnu, lai tiktu paveikti visi iepriekš minētie darbi. Kad aizbraucu pakaļ mašīnai, konstatēju ritošajā daļā problēmu. No visiem solītajiem darbiem izrādījās, kad tika nomainītas tikai riepas. Uz jautājumu, kāpēc tā, tika sākta stulba vainīgo meklēšana savā starpā, pēc kā pavirši tika apskatīta ritošā daļa un paprasīta neadekvāti augsta maksa, lai novērstu nelielu problēmu. Motors tā arī netika pārbaudīts un lampas kādas iebrauca tādas izbrauca, varēju ar pirkstu zīmēt zīmējumus. Silti neiesaku apmeklēt šo servisu.

B