www.sudzibas.lv Auto Forma Katastrofāls serviss

Auto Forma - Katastrofāls serviss

Neiesaku nevienam uz turieni braukt, pavisam nesem biju aizbraucis pec kupina, kur ar atlaidi piedavaja uzpildit kondicionieirm freonu. Aizbraucu uz servisu, meistars tulit sledz pie sistemas, lai gan es saku, ka man tur ir sūce, jau iepriekš, kad pildīju bija, ka lai sakuma notestē, jo varbūt uzreiz nav jēga pildīt, ja sūce palielinājusies, tad sākumā saremontēšu noplūdes vietu un tad braukšu vēlreiz(vairāk kā mēnesis laika kupona termiņam), šis kaut ko nesaprotamu nomurmina, pieslēdza pie sistēmas, palaida freonu, kas ar joni iznāca ārā un pēc tam tas meistars vēsā mierā atbild : viss, es Jums uzpildīju 800gr freona, kas iznāca ārā pa sūci, kupons iz izmantots! Super attieksme, ne? Viņš pat nepabīdināja mani ka tā darīs , jutos pilnīgi apstulbis un apčakarēts.... tas "servisnieks" paķemerējās 2 minūtes ar to uzpildi, nepabrīdināja, ka nav jēgas pildīt, jo sūce palielinājusies(jo, kā es to pats varu zināt un notestēt, tas ir viņu pienākums) un vēsā mierā pateica, čau, kupons izmantots. Tādu nekaunību un nekompetenci autoservisā man nav savu mūžu nācies piedzīvot: ka tik klientam nokāst naudu un pēc tam viss pie kājas.... lieki piebilst, ka es tur vairs savu kāju nesperšu, ko arī Jums neiesaku!