www.sudzibas.lv Auto Forma Lukturu pulēšana

Auto Forma - Lukturu pulēšana

Iegādājos kuponu www.kumi.lv , kur tika solīts, ka autoservisā "Auto forma" tiks veikta riepu montāža + balansēšana + priekšējo lukturu pulēšana + ritošās daļas diagnostika + datordiagnostika. Kā arī kuponu visas automašīnas virsbūves nano-teflona pulēšana. Pirms mašīnu vest uz servisu apskatīju mašīnu. Atstāju mašīnu servisā, bet kad atgriezos pēc mašīnas, ieraudzīju ka mašīna stāv laukā pie servisa. Nolēmu paskatīties, kā ir nopulēti mašīna, kad sev par nelaimi ieraudzīju, ka mašīnas lukturi ir sabojāti. Abi lukturi bija iesprāguši. Uz viena salīdzinoši nelielas skrambas, bet uz otra redzams apaļš nospiedums. Kad iegāju servisā man meitene, kas pirms tam bija pieņēmusi mašīnu paprasīja vai es pēc mašīnas un mierīgi deva atslēgas, neko neskaidrojot. Pat neuzskatīja par vajadzību pateikt, kas ir uzrādījies datordiagnostikā un ritošās daļas dianostikā. Uz manu jautājumu, kas ir noticis lukturiem? Saņēmu izbrīnu pilnu atbildi, ka viņi neko nezina. Kad jautāju, kā tad ir pulēti lukturi, tika atbildēts, ka lukturi ir tādi bijuši un viņi nav nemaz pulējuši lukturus. Kā rezultātā man nācās saukt ārā policiju, lai konstatē faktu, ka es no servisa izņemu tādu mašīnu. Nākamajā dienā mašīna tika vesta pie apdrošinātāja, lai apskata un konstatē mašīnas bojājumu. Apdrošinātājs arī apliecināja, ka mašīnas lukturi noteikti ir sabojāti veicot pulēšanu. Šajā gadījumā esmu pilnīgi pārliecināta, ka servisā ir nepareizi veikts darbs, kā rezultātā tika sabojāti mašīnas lukturi. Ja servisā notika nelaime un mašīnai tika radīta skāde, tā viņiem arī bija jānovērš. Nevis jāizturas pret mani, ka es pati nezinu kādā stāvoklī ir mana mašīna. Neiesaku nevienam šajā servisā pulēt lukturus mašīnai vai arī griezties pēc citiem pakalpojumiem.

B