www.sudzibas.lv Auto Forma Kondicioniera uzpilde

Auto Forma - Kondicioniera uzpilde

Sūdzība tā pati, kas visiem. aizvedu auto uz kondicioniera uzpildi un dezinfekciju. Atverot motora pārsegu uzreiz tika pateikts, ka ir beigts radiators un vēl tur kaut kas, remonts maksā 120 Ls + 40 Ls darbs.
Pēc tam tomēr uzpildīja un it kā arī dezinficēja, to visu izdarīja 10-15 min. laikā.

Btraucot mājās secināju, ka kondicionieris darbojas vēl sliktāk, kā pirms tam. Pirms tam darbojās, vēl pirms iebraukšanas servisā darbojās. Zvanīju viņiem prasīju kas par lietu, viņi neko nezinot, esot iepildījuši atbilstošu daudzumu pēc kataloga un viss.

Pieļauju, ka varbūt iepildīja par maz, vai arī spiediens sistēmā par mazu, vai par lielu....

P.S.

Nākošreiz ņemšu vērā to kas rakstīts sudzibas.lv

S stekers 24.04.2013

noskaidro kas par vainu tu āzi un tad raksti sūdzību vot šitādi klienti vnk var izkretinēt.

A AnooNiims 25.04.2013

Štekeri, viena lieta ir skaidrāka par skaidru, braucot uz servisu kondiška strādā un pūš ledainu gaisu, braucot mājās vairs nepūš ledainu gaisu.

Tagad pasaki tu man, kur varētu būt vaina?

Servisā mani uzskata par idiotu, kad es saku, ka man viņa strādā un pūš aukstu gaisu jau divus gadus un arī braucot uz servisu pūta aukstu gaisu. "Meistars" saka, ka tā nevar būt. Tad sanāk, ka es vasarā sēžu nosvīdis mašīnā un man liekas ka man strādā kondiška???!!!

Kā arī izskaidro to fenomenu, kā atverot motora pārsegu un apskatoties uz radiatoru uzreiz var pateikt slēdzienu - "Kondiška nestrādā"!

Kad saku, ka strādā un prasu kapēc liekas, ka nestrādā, atbilde ir - "Tev tur viena truba ļoti tuvu radiatoram"

un uz atvadām projām braucot graujošā frāze, ka tā lieta ir jātaisa un ja neiet, lai braucu pie jums skatīties un taisīt.

Palasot citas sūdzības visiem ir viens un tas pats, atverot motora pārsegu uzreiz pasaka, ka nestrādā.

Man viss strādāja, braucu tikai dezinfekciju uztaisīt un pie reizes uzpildīt. (tagad protams ka nestrādā)

A AnooNiims 25.04.2013

Vēl aizmirsu pierakstīt, ka jūsu servisa attieksmi vien parāda tas, ka klientus uzrunājat par "Āžiem" :) liels IQ Tev vecais :)
Savā ziņā tas izskaidro, kāpēc liekat sevi kuponos un regulāri pārbaudi sudzibas.lv

No sākuma nesapratu, kā var nopelnīt liekot kuponos pakalpojumu par 10 Ls, ja visur citur normāla cena ir sākot no 20-30 Ls. Tagad saprotu, ieliek kuponu, atvilina klientu pie sevis un tad cer, ka viņš dosies pie jums kaut ko remontēt tālāk, jo kondicionieris taču nestrādā, vai arī nestrādās :)
Neatceros, ka man būtu veikta arī sistēmas diagnostika, teiksim, kas par vainu, kur noplūde utt. tika vienkārši pateikts, ka nestrādā un viss, neko nepārbaudot. Kaut gan kuponā skaidri ir teikts - "Uzpilde+Diagnostika".

P.S.

Nākotnei zināšanai, ja negribat ātri pazaudēt klientus uz sūdzībām varētu atbildēt apmēram šādi -

"Labdien, atvainojamies, ka radies pārpratums. Piedāvājam atbraukt pie mums, vēlreiz visu pārbaudīt un noskaidrot kas par vainu un atrisināt radušās neskaidrības"

Manuprāt tas uz klientu noturēšanu strādātu labāk, kā viņu apsaukāšana par "Āžiem" un bez precīzas diagnostikas saukt ciparus remontam un cerēt ka klients vērs vaļā maku un priecīgi maksās. :)

Nu neesat jūs vienīgais servis Rīgā lai tā izturētos :)

S stekers 25.04.2013

tavai zināšanai neēsmu tā servisa darbinieks ja arī būtu tad tā nerakstītu vnk pats agrāk esmu strādājis dažādos servisos un zinu kādi ir klienti.

A AnooNiims 25.04.2013

Es zinu kādi ir arī servisa darbinieki, bet pēc viena nespriežu par visiem servisiem. Turklāt vēl nezinot situāciju.

L Lords 27.04.2013

Cik interesanta sakritība!!! Aizvadītajā gadā uzpildīju pie viņiem kondišku!
Un kā izrādījās - arī manam Renim bija pagalam nelāgi ar pašu kondicioniera radiatoru.
Esot pagalam, redz.
Speciem uzticējos un nomainīju. Bija tik izpalīdzīgi un veikli.. Sarūpeja dažu stundu laikā...
Ko lai saka - mūžu dzīvo - mūžu mācies..
Uzpildes cenas noslēpums - par Ls 12.50 tevi ievilina apšaubamās kvalitates servisā un tu vieglu roku škiries no pāris simtiem par darbu un materiāliem kopā nemot...
Turklāt bez garantijas, ka būs auksts gaiss.. Manam Renim pirms un pēc tieši tas pats.
Pirms bija auksts gaiss, pēc uzpildes - manāmi remdens...

A AnooNiims 10.05.2013

Tikko atgriezos no www.autoklimats.lv visiem iesaku šo servisu. Pārbaudīja visu sistēmu, neatrada nekādu vainu. Tikai teica, ka esot izsūkuši ārā freonu, bija jābūt 700.g. bija 250.g.

Tagad viss darbojās un strādā perfekti, vēl garantiju darbiem iedeva.

K KokaKola 27.06.2013

Tieši šodien skatos vai uz kuponiem var uzpildit kondicionieri... Redzu kuponu kumi.lv. Atlika ieskatīties sūdzības.lv ka palika viss skaidrs par servisu AUTO FORMA. Paldies cilvekiem par atsauksmem. Uz minēto servisu kuponu nepriku un savu mašīnu negrasos vest :)