www.sudzibas.lv Auto 7 Krāpšana, slikts serviss

Auto 7 - Krāpšana, slikts serviss

Nopirku kuponu, lai uztaisītu savirzi. Piezvanīju, pieteicu laiku. Konkrētajā laikā ierados. Pirmais šoks par to, kāda saruna augstos toņos izskanēja ar viņu iepriekšējo klientu. Pieņēmu, ka katram ir diena, kad slikts garastāvoklis. Labi, tagad atdodu mašīnu uz savirzi un prasu, cik ilgi tas būs- atbilde bija 30 min. Es atbildu, ka tikmēr aiziešu līdz veikalam. Domāju, ka viņi paprasīs man numuru, lai var pazvanīt, ka viss gatavs, bet nekā. Izeju ārā no teritorijas un man pazvana kolēģis un sākam runāt, pat aizmirsu, ka gribēju uz veikalu. Tieši pēc 12 min mana mašīna tiek izripināta un nolikta stāvlaukumā. Es šokā. Kā tik ātri. Man parasti vismaz 30 min savirzi taisa. Ok, pādomāju, ka varbūt kāda jauna, ātra tehnoloģija. Vēl kādas 10 min norunāju pa telefonu un tad eju uz servisu. Un seko jautrākais. Man tas cilvēks, kas pieņem klientus saka - mums vajadzēja sildīt vienu skrūvi, tādēļ bija ilgi jāmocās ar regulēšanu un tādēļ būs jāmaksā 5 eiro klāt pie kupona cenas. Pirmkārt, ilgi jāmocās? Mašīna jau pēc 12 min bija ārā no servisa. Otrkārt, man pirms braucu uz servisu nomainīja VISAS regulācijas skrūves. Un tagad pēkšņi viena bija jāsilda? Treškārt, laukā +25 grādi un skrūve vēl jāsilda? Ceturtkārt, kā ir jāsilda, lai tas izmaksātu vēl 5 eiro? Te acīm redzami ir naudas kāšanas shēma.

P

C critical thinker 30.08.2017

jāsilda , jākustina, jālūdzas. tak normāli.

B Banderas 19.08.2021

MAn vispār aizmuguŗe savirzi neskatīja.Tikai priekšu,bļ... jauna metodika laikam,pisdets.
Tagad jāmaina visas 4 riepas.SUPER SERVISS.