www.sudzibas.lv Auto 7 Slikts serviss

Auto 7 - Slikts serviss

Biju aizbraucis novērst troksni kas rodas braucot pa bedrēm. Pie reizes teicu lai nomaina eļļu un nobalansē un uzliek vasaras diskus.
Uztaisija ritošās daļas diagnostiku, noteica ka Sailenblokiem bukses jāmaina. Nu labi. Lai maina. Nomainija. Visu izdarija. Pēc tam savirzi vel uzregulēja. Braucu mājās un jūtu ka stūre nedaudz šķība. Zvanu šiem, šie piedāvāja velreiz uzlikt savirzi. Nu labi. Nospriedu ka nav ko. JA 1. reizi nesaika, 2. reizi aizbrakšu pāri ielai. Tur regulē uz labāka stenda. Uzlika savirzi. Viss ok.
Vēlāk braucot pa šoseju sāku just vibraciju. Darbā noņēmu diskus. Izradās slikti nobalansēti. Nu labi. Par sīkumiem domāju ka nesūdzešos. Varbūt atsvars nokritis. Kas zin. Pats nobalanseju un miers.
Sitienu skaņa arī nepazuda braucot pa bedrēm. Aizbraucu uz vel citu servisu, šie saka ka tač piedzerušam ezītim skaidrs ka aizmugurē atsaites jāmaina. Nomainiju, un viss ok. Bet tie visi sīkumi. Tas bija pasen.
Tagad ir pienacis laiks mainīt eļļu un izrādās ka karterim skrūve ir TĀ pievilkta ka vaļā to normāli dabūt vairs nevar. No pieredzes pārvilktas skrūves alumīnija karterī bieži beidzās ar kartera maiņu, kas nav lēts prieks. Beztam vara blīvi arī nav uzlikuši. tapēc arī pievilkuši tā ka vaļā nenāk. Vairs nekad uz to kantori nebraukšu un nevienam nerekomendēšu. Var kļūdities vienu reizi, bet nejau katrā no izpildītajiem uzdevumiem!

B

VietējaisNoRajona 17.05.2018

Es tev varu piemest savu dubļu kumosu. Taisīju pie šiem zeļļiem savirzi, bet stūre nedaudz šķība tā arī palika, lai gan ar lāzeriem tur spēlējās. Ja nemaldos, pa kuponiem atstāju 25EUR?, lai iet ratā, tā bija pirmā un pēdējā reize, kad es pie viņiem ko taisu.

K Kristiāns Sotaks 30.05.2018

Hmm, tad man aizdomas pareizas, man arī pēc savirzes regulēšanas stūre velk uz vienu pusi

Да они вообще обманщики, особенно Алексей-приемщик