Ārstu prakse Anna, Pasta 34, Jelgava, - Infekcijas

Vīrs pēc 2,5 mēnešu zobu nekvalitatīvas ārstēšanas un higiēnas pie Dr. Jankovskas konstatēja mutes dobumā stomatītu, apmeklējot ārstu konstatēts pēc zobārsta pakalpojuma iegūta baktērija.
Pašlaik grūti pateikt kas ir izdarīts, bet pēc zobu higiēnas bija pazudušas garšas izjūtas un mēles jūtīgums, pēc tam izveidojās stomatīt, ārstam aizdomas par kārtīgi nedezinficētiem instrumentiem.
Nauda ir iztērēta gana daudz, bet rezultātā vēl iegūta slimība, uzticības šai zobārstniecības iestādei vairs nekādas. Baidos tagad arī par laboto zobu kvalitāti...

Dainis 16.11.2017

Stomatītu var dabūt arī no netīrām rokām, jo viņš mēdz arī lipīgs būt.

E ELLIO 16.11.2017

Ar pretenzijām jāiet pie tā zobārsta vai higiēnista, kurš veicis procedūru, nevis skraidīt pa puspasauli un tad katrs, kam nav slinkums kaut ko gudri pamuld.

L Liga Terlanova 24.11.2017

Aizejot pie šīs zobarstes kas šīs procedūras veica,viņš atļāvās pateikt ka vīrs nav bijis pie viņas, pēctam kad masinas apstiprina kad tomēr pat trīs reizes bijis lai veiktu pārbaudi kas nav labi tajā mutes dobumā,ārste atļāvās pateikt,ka tā ir tāda mēles struktūra,laikam kurā ap 40gadu vecumu pēkšņi pamainījas????
Aizejot tajā pašā dienā pie cita stomatologa,tika uzreiz konstatēts stomatis,un nozimets vitamīnu kurss,mēles jutiguma atjaunošanai.Kurs diemžēl nav nesis rezultātus.
Kā rezultātā jaieraxtas kkur Latvijas medicīnā,jo redziet tāds vienīgais gadījums Latvijā, Jankovska tikai rokas plata...ļoti superigi,aiziet pie ārsta un dabūt kaut kādas blaknes