Ārstu prakse Anna - Nesaprašanā

Šodien, zvans no bērnu dārza - meitai sāp zobs, raud.
Zvanu uz Annas praksi, jo pirms tam jau meita tika vesta uz turieni. Prasu vai var paņemt meitu ar sāpošu zobu.. Man pajautāja, cik gadi bērnam. Atbildēju, ka 6.. Tad manī radās nesaprašana, jo man dusmīgi atcirta, ka bērnus ņem no 10 gadu vecuma. Bet kā!? Pēdējo reizi kad bijām, neko tādu neteica. Meitai salaboja zobiņu un viss skaisti.. Kāpēc tagad ir citādāk? Ko es arī pajautāju, man atbildēja, ka lai meklējot citu zobārstniecību, kur ņem mazus bērnus. Pat īsti uz maniem jautājumiem neatbildēja. Es jau tad neteicu neko, ka par meitas zobu labošanu bija jāmaksā 35 eur. Kaut gan internetā viņi ir kā zobārstniecība, kurā bērniem līdz 18 gadu vecumam jāmaksā nav.. Sviest kaut kāds.

17.04.2019

B

Arkukušjans 18.04.2019

Nu tā ir privātprakse, viņi var ņemt, var neņemt. Kas atteicas uz valsts subsīdijām, tad tam ar to nav saistības. Pieņemsim, visticamāk viņiem šobrīd nav speciālista, kurš darbojas ar un ap maziem bērniem, tāpēc atteica.

E ELLIO 29.09.2019

Kad cilvēki reiz sapratīs,ka NAV OBLIGĀTI jāslēdz līgums ar valsti visām klīnikām,lai ārstētu bērnu zobus! Nu ja es negribu par valsts kvotām šancēt,kāpēc man tas būtu ar varu jāuzspiež? Es labāk tai laikā paņemu pieaugušo,kas maksā par manu padarīto darbu, nevis mēnesi no valsts gaidu savu naudu, pie tam mazas summas.