www.sudzibas.lv Ārstu prakse Anna Ārstēšanas metode

Ārstu prakse Anna, Pasta 34, Jelgava, - Ārstēšanas metode

Grūti izvēlēties vai raut, vai labot...
Vieglāk izraut nekā labot, vai ne ? It īpaši, ja jāsteidzas, citi klienti gaida, slikts garastāvoklis u.t.t. - vajadzīgo pasvītrot un aizejot pie Anniņas neveiksmīgi variet palikt bez zoba, kuru cerējāt salabot. Jums tiks ļoti pārliecinoši iestāstīts, ka labot nav iespējams, tikai raut.
Gribiet salabot zobus(atbrīvoties no zobiem)? Būsiet LAIPNI GAIDĪTI pie ANNIŅAS Pasta ielā 34, Jelgavā.

V

Vairāk sūdzības par Ārstu prakse Anna, Pasta 34, Jelgava,

L Leaa 29.07.2014

pilnīgi piekrītu!

K kreative 21.07.2016

Mana pieredze bij ne no tām kabākajām,administratore jauka,māsiņa iejūtīga bet pati daktere , es atvainojos ka es viņu nosaucu par ārstu-ārstu mēs meklējam kad mums ir vajadzīga palīdzība,pie ārsta mēs griežamies ar savu problēmu,sāpi,ārsts mūs uzklausa,ārsts mūs sadzird un ārsts mums palīdz,šis gadījums NAV ārsts!

E ELLIO 16.11.2017

Zoba prognozi nosaka ārsts, nevis pacients. Ja nevēlaties raut, tad parakstieties kartiņā un meklējiet praksi, kurā Jums zobu salabos. Cik nav dzirdēti gadījumi,ka ārsts labu gribēdams salabo sliktu zobu, plombe neturas un tad vēl ceļ pretenzijas,kaut tika brīdināts.