www.sudzibas.lv Ārstu prakse Anna nepilngadigam bernam jamaksa

Ārstu prakse Anna - nepilngadigam bernam jamaksa

no majas lapas citeju: ''Bērniem zobārstniecība un zobu higiēna bez maksas''
diemzel ta nu nav. Sodien neaizgaju uz skolu lai tiktu normali pie zobarsta, protams visur ir pilns un man ieteica aiziet uz ''annas'' zobarstniecibas iestadi, protams ka es ari aiziesu. Negribu staigat ar cauru zobu.
aizeju, paprasu, vai berniem lidz 18 gadiem par velti zobarsts, man skaidri un gaisi atbild, ja, lidz 18 gadiem par velti. Paprasiju vai var tikt, ja, protams, pec 30 minutem varesu jau tikt. Nu ko, sezu gaidu, pec 10 minutem, man pajauta vai es pirmo reizi ie viniem, es pasaku ka ja, jo mans zobarsts ir atvalinajuma un pie citiem ir pieraksti pilni. Peksni zobarste no kabineta pajauta cik man gadu, es pasaku ka 17. vina momenta jauta, dokuments kads ir kas to var pieradit? ja ,pase, paradu viss itka ok, kad peksni no zobarstes izskan sadi vardi:
'' ne, bus par maksu.''
kada sakara ja lidz 18 gadiem ir par velti? vina vel to man pati pasaka un peksi par maksu .
Dzivoju pati jelgava, saprastu vel ja butu no citas pilsetas nu tad varbut, bet nu.
Pats labakais jau bij tas ka ta zobarste kadam laboja zobu kamer so te pasaka.
Nezinu ka citiem kuri iet uz turieni, bet sadu ricibu pirmo reizi redzu.

E ELLIO 16.11.2012

Tu priecājies, ka vispār zobārstniecības privātprakses vēl slēdz līgumus ar valsti par bezmaksas zobu ārstēšanu līdz 18.gadiem.
Samaksa no valsts par zobu labošanu bērniem ir smieklīga, tas pat nenosedz materiālu pašizmaksu.
Bērnu zobārstniecība nav rentabla, ja runājam par valsts piešķirtajiem līdzekļiem.
Daudzas zobārstniecības vairs nevēlas slēgt līgumus ne ar apdrošināšanām, ne ar valsti.Gribat ārstēt zobus, lūdzu tikai par maksu.Bērniem, protams būs lētāk, bet ne jau tik smieklīgas cenas, kādas nosaka valsts.

N NicolasNC 29.01.2013

Neviens neņemiet galvā ELLIO šinī rakstā http://www.sudzibas.lv/lauvas-zobs-c26015.html?selcom=136055#c136055 viņa atklāj savu identitāti, viens no nekaunīgākajiem zobārstiem Ieva Stūŗmane . ELLIO komentāri nav objektīvi un sarkasma pilni!