www.sudzibas.lv Armo Mēbeles Armo mēbelēm neievēro termiņus un draud pasūtītājiem ar izrēķināšanos

Armo Mēbeles - Armo mēbelēm neievēro termiņus un draud pasūtītājiem ar izrēķināšanos

Netīšām uzdūros uz šī saita, jo vēlējos vairāk ievākt informāciju par Armo mēbelēm. Kāpēc? Jo nu jau šis mēbeļu izgatavošanas pasākums ir izvērties par nezin ko! Lasīju arī citas sūdzības, tad nu par mūsu gadījumu. Pasūtījām mēbeles Armo mēbeles. Pats īpašnieks Armands pieņēma pasūtījumu, ļoti stāstīja cik labi un smuki viss būs un nolika izpildes termiņu 19. augustu (mums ļoti svarīgs bija termiņš). Sastādījām formālu līgumu, kurā protams tajā brīdī neiedziļinājāmies. Iemaksājām 50%, kas nebija gluži maza summa! Kad pienāca noliktais datums sākām interesēties, kad tad vedīs, bet tā kā remonts mazliet aizkavējās, pāris dienas nelikāmies ne zinis. Protams sekoja solījumi, ka rīt braucam un liekam, kad pienāca rītdiena izrādījās, ka masīna saplīsusi un nevar neko atvest, tad atlikām vēl uz pāris dienām, jo var jau gadīties visādi. bet tad jau bija pagājusi nedēļa un Armands sāka neatbildēt uz zvaniem. Riktīgi sadusmojāmies un aizbraucām uz ražotni. Izrādījās, ka vispār nekas vēl nav sākts taisīt un neviens no strādniekiem neko nezin par šādu pasūtījumu. Tā kā sapratām, ka esam pamatīgi iekrituši, jo mēbelēm jau bija jābūt pie mums uz biznesa palaišanas dienu, pieprasījām Armandam, lai atgriež naudu, jo tāpat visu nepaspēs sataisīt pa pāris dienām. Protams naudas nebija, tad nācās iet uz kompromisu un prasīt lai sataisa daļu, kas ir vajadzīga, kā pats minimums, pie tam atsakoties no iecerētās krāsas, jo nebija laiks papildus krāsošanai. Pašu minimumu izspiedām, bet tad atkal viss turpinājās un tā dienu no dienas. Pa vakariem bija jābrauc un jāsēž klāt kāmēr salika kādu daļu no pasūtījuma. Protams bija vēl arī labošanas, jo sataisīja daudz ko nekvalitatīvi un pilnīgi ačgārni. Pabaidz pāgājušo piektdien (3.okt.), tātad pāri termiņam 1, 5 mēnesis un arī tikai tā ka nepārtraukti braukājot pie viņa uz ražotni un pārbaudot vai tiešām tiek taisīts. Pirms gala norēķina ieskatījos līgumā, lai sarēķinātu soda naudu par nokavējumu un secināju, ka esam piečakarēti (to vēlāk bija pamanījis arī cits pasūtītājs, skat. citu sūdzību par Armo mēbelēm). Vienalga sarēķināju, gan par to, ka kvalitāte nav laba, gan, ka nesaņēmām tādu, kā sākotnēju pasūtījām, gan nokavēto termiņu, gan patērēto laiku burtiski izcīnot savu pasūtījumu. Sanāca, ka jāietur 260 lati, par ko Armands, protams nebija sajūsmā, pat sāka apvainot, ka es rīkojos nezolīdi (laikam melot, kavēt termiņus un izpildīt darbus nekvalitatīvi ir zolīdi un pilnīgi normāli!!!), bet tomēr devās prom, saņēmis atlikušo daļu. Pēc pāris dienām sekoja Armanda zvans, ka viņš tomēr nepiekrīt manis atrēķinātajai summa un ka vēl grib 150 un piekodināja, ka savu panāks ar labu vai ļaunu vai savāks daļu mēbeļu atpakaļ, uz ko es atbildēju, ja tuvosies mūsu iestādei izsauksim policiju un noliku telefonu. Nākošajā dienā jau manai sievai un atkal ņēmās draudēt, ja nepanāks savu un mēs viņam vēl nesamaksāsim, tad saprotam, ka ne jau visur staigājam kopā un pie mājas arī var sagaidīt. Aizbraucu pie viņa aprunāties, kā viš tā uzdrošinās sievietei draudēt un pacentos šo sarunu arī ierakstīt, kurā piedāvāju viņam, ja nevaram vienoties, tad ejam likumīgo ceļu, lai sūdz mani tiesā un redzēsim kuram ir taisnība uz ko Armands atbildēja, ka tas ir pārāk ilgi un ka viņš jau tagad sāks rīkoties. Sanāca gari rakstīt, bet seciniet paši, kāds ir šis Armands un viņa uzņēmums. Es labrāt sazinātos ar citiem, kas ir cietuši no šī darboņa, jo nu jau ir par traku, ka jāsāk ar uztraukties par savu dzīvību, jo pasūtīji mēbeles.

ģ

E ehhh... 05.12.2008

Es vot tikai domaju vai nebuutu labi iekopeet visu sheit esosho informaaciju ari citos sudzibu saitos... tados kaa antiraklaama utt... nu lai cilveeki ir informeeti par shiis firmas kraapnicisko darbiibu... taa teikt vismaz taa pameginaat pasargaat gan potenciaalos klientus gan darba neemejus no vilshanas...
Un jaa Armand... protams ka jebkursh indiviids sheit var izteikt savu viedokli... bet nu tiiri piemeeram... tu izteici draudus... ( par draudiem var iestaties kriminaala atbildiiba), un noskaidrot vai tas esi tu var vienkarshi parbaudot rakstiitaaja IP adresi :) taa kaa gluzhi briivi viss nav... tas ka sudzibas.lv necenzee seit ierakstiitos tekstus nenoziime ka var draudet un rupji lamaties, shii vienalga ir un paiek publiska telpa :P

A Anna Danilina 05.08.2009

Dobriy deny!

Speshu soobschity, chto reshila zanyatsa etim tovarischem pod gromkim imenem Armands Veikšans pers. kods 090871-13105, firma "Armomebeles"

V nachale maja perechislila avans 180 lat i do sih por zhdu. Ne pomagayut nikakie ugovori. Vobschem, 3.08.09 podala zajavlenie v policiju. Budut zavodity ugolovnoe delo. Seichas ischu svidetely i postradavchih. Pozhaluysta prisoedenyaytesy! Esli ne reagirovaty na takoy bespredel, etot bezdelynik budet obmanivaty lyudey dalyshe i po prezhnemu budet zhity v udovolystvie za nash schyot!

Pozhaluysta otozvitesy kto postradal!!! Ocheny zhdu!

Anna, mob.26891542

V viktor 06.05.2010

Ja toze narvalsja na etogo Armanda, i polucil svoj zakaz na 8 mesjacev pozze ustanovleniih srokov. Takze bili potraceni nervi, zvonki v pustuju i avanss-ja ponimaju eto takoj stil raboti. Hotja kuhnja nam ponravilasj no eto ne stoit togo.