www.sudzibas.lv Armo Mēbeles Деньги взяли, заказ не выполнили

Armo Mēbeles - Деньги взяли, заказ не выполнили

V nachalje dekabrja zakazali mebelj v firme Armo Mebeles (www.armomebeles.lv). Zakluchili dogovor, zaplatili avans 110 Ls, vsjo, kak nado. Ispolnitelj vipisal smetu, vidal nakladnuju. Ispolnitelj sam vpisal datu izgotovlenija nashei mebeli v dogovore - 27 dekabrja. Do sih pod mebelj eshjo ne sdelala, na vse nashi zvnoki na ego mobilnij telefon otvechajet to, shto vse sotrudniki bolejut, u nego ochenj mnogo raboti i kazhdij raz on obeshajet sdelatj mebelj na sledujushei nedelje. No eta sledujushaja nedelja vsjo ne nastupajet...

D Dima 17.01.2008

Spasibo za informaciju, horosho, chto poiskal v internete, teper budu v kurse :)

K Kaspars 14.07.2008

Piekrītu raksta autoram, ir pasūtītas mēbeles un izpildes datums nav ievērots. Līgumā arī norādīts, ka par kavēto termiņu izpildīājs maksā 0, 5% no summas, savukārt pasūtītājs - par KATRU DIENU, ko kavē, maksā 0, 5% no summas. Jauks joks! Uz telefona zvaniem atbild tieši to pašu - daudz darba, šonedēļ būs!

E ehhh... 01.12.2008

Diemžēl tāds nu ir šīs kompānijas darbošanās stils ... Nezolīdums un negodīgums :(

O olga 06.01.2009

mne toze ne zdelali mebelj i avanss ne vernuli proshu pisat mne, mozet vmeste reshim, 4to delat [slēpt]@one.lv

V viktor 06.05.2010

Ja toze narvalsja na etogo Armanda, i polucil svoj zakaz na 8 mesjacev pozze ustanovleniih srokov. Takze bili potraceni nervi, zvonki v pustuju i avanss-ja ponimaju eto takoj stil raboti. Hotja kuhnja nam ponravilasj no eto ne stoit togo.

E edgars 16.03.2011

varbut kads varetu pateikt kur sis armands ir atrodams vins man ir parada 580 lati pasutijumu pienema ari naudu panema un jau divi gadi gaidam...