www.sudzibas.lv Armo Mēbeles Neievēro izpildes termiņus, neatbildīga attieksme pret pasūtītāju

Armo Mēbeles - Neievēro izpildes termiņus, neatbildīga attieksme pret pasūtītāju

Ar taadu nekauniibu veel nebiju saskaarusies... Pasuutiijaam kaapnes, virtuvi 2007.g.apriilii. Izpildes terminjsh-juunija beigas. Gaidiijaam, zvaniijaam... pagaaja juulijs, pagaaja augusts... Pa telefonu tika soliits uz riitdienu, uz naakosho nedeelju, uz pariitdienu... utt. Kad aizbraucaam uz razhotni tad redzeejaam, ka no muusu meebeleem nekas veel nav iesaakts!!! Tad saakaas attaisnoshanaas, ka gadiijies labs pasuutiijums, taapeec muusu pasuutiijumu atlika... (bet, kaapeec bija jaamelo?). Labi, esam saprotoshi cilveeki. Septembrii sanjeemaam savu pasuutiijumu... un, atkal uzkaapaam tam pasham graabeklim virsuu! Pasuutiijaam dazhas meebeles beerna istabai... Tagad tika soliits, ka viss buus laikaa! Kaa tad! Meebeleem bija jaastaav istabaa liidz 2007.g. ziemassveetkiem. Vinju nav veel shodien..., atkal ir "riitdienas", "naakoshaas nedeeljas"...utt.

Ljoti neatbildiiga attieksme pret pasuutiitaaju! Atrums vinjiem iesleedzas tikai avansa prasiishanaa...

D

E ehhh... 01.12.2008

Jā, nu ko lai saka -pirmkārt jau žel redzēt ka minētajam firmas īpašniekam šai situācijai pat neatradās komentāra. Augstāk minētais gadījums šai firmai tāds nav vienīgais - patiesību sakot es šaubos ka ši firma pēdējā gada laikā kādu pasūtījumu vispar ir nodevusi noteiktajā termiņā! Bet nu ko var gribēt ja minētās SIA priekšanieks un īpašnieks nezolīdi izturas ne tikai pret klientiem, bet arī pret darbiniekiem.

A agnese 15.09.2009

Musmajas ari shis cilveks gatavoja virtuvi, nokaveja terminu par pus gadu.. uzstadishana ari nebija diez ko kvalitatiiva, shkibas skruves, parak lieli izgriezti, santehnikai paredzetie caurumi finierii.. un solijumi tadi kaa parejiem-- riit, pariit, shonedeel noteikti..

A Andris 25.09.2009

teperj on tak nazivaetsja www.armofurniture.lv.neobjazateljni 4elovek, vse vremja opazdivaet i ne derzit slovo