www.sudzibas.lv Armo Mēbeles Podala zajavlenije v policiju! Prisoedenyaytesy!

Armo Mēbeles - Podala zajavlenije v policiju! Prisoedenyaytesy!

Dobriy deny!
Speshu soobschity, chto reshila zanyatsa etim tovarischem pod gromkim imenem Armands Veikšans, firma "Armomebeles"
V nachale maja perechislila avans 180 lat i do sih por zhdu. Ne pomagayut nikakie ugovori. Vobschem, 3.08.09 podala zajavlenie v policiju. Budut zavodity ugolovnoe delo. Seichas ischu svidetely i postradavchih. Pozhaluysta prisoedenyaytesy! Esli ne reagirovaty na takoy bespredel, etot bezdelynik budet obmanivaty lyudey dalyshe i po prezhnemu budet zhity v udovolystvie za nash schyot!

Pozhaluysta otozvitesy kto postradal!!! Ocheny zhdu!

Anna, mob.26891542

K konstantins 11.08.2009

Līdzīgi darbojas Antons Bartašēvics Jūrmalā, Krastaciemā Rītupes ielā 25 kur viņam ir nelegāls galdniecības cehs kurā strādā vietējie zilīši, ar savu znotu Aivaru.Materiālus izmanto neizžāvētus, pašus lētākos, kas deformējas un plaisā.

E es 18.01.2010

Man viņš neatdod avansu kopš 2008.gada decembra. Process izgājis caur Patērētāju aizsardzības centru, bet vienalga nekā. Neko nevarot piedzīt.. Tatad naudiņa tu - tūū.