S Stulbenis 19.04.2009

Tas E-Mail ir nēerts un neinteresants, un vispār vienvārsakot ****, ********, tāpēc jāizmanto citi meili, labāki!

š šeherezade 19.04.2009

Un kādas ir tās problēmas, kuras rodas lietojot Apollo e-pastu?Es viņu lietoju jau sen, bet vel problēmu nav bijis...tad nu dalies pieredzē, kas un kā!

K kostja_petroff 20.04.2009

pazaudē tavus datus, parole esot nepareiza, tikmēr mēģini šā vai tā tikt iekšā (jo parole ir īsta un dažreiz tas izdodas) -- bloķē tavu accountu.

A AndronMc 03.05.2009

Nu bet kā vispār var rasties ideja izmantot telekoma serverus? Cik nejēgam ir jābūt lai to iedomātos? =:-O
Viņi izšķērdēja valsts naudu nopirkdami vecu sūda serveri pa 10 reizes dārgāku cenu, tas nobruka, nedēļu nespēja sataisīt. Pirms tam ar, mails uz Lietuvu neiet. Saņemt var, aizsūtīt ne. Spamfiltru konfigurējis kaukāds padebīlis ar augstāko izglītību. Vienīgais risinājums firmelei bij mudīg iedot savu izejošo serveri ar autorizāciju.