www.sudzibas.lv Apollo Dārgi un nestabīli pakalpojumi

Apollo - Dārgi un nestabīli pakalpojumi

APOLLO ir baigie neliesi - es viniem ludzu atslegt pastkastiti kura fiziski ir atslegta un nedabojas, bet rekini katru menesi ka likts Ls 1.00 un ta jau kadu 6 menesu, tas ka viniem izsaka pretenzijas un suta faksu - viniem pie kajas. Un vinu pakalpojumi ir dargi un nestabili it seviski internets. ha :)

S SunDj 21.01.2008

Piekrītu

A AndronMc 03.05.2009

Protams ka fakss ir pohuj! :-D
Kur problēma nosūtīt ierakstītu vēstuli? Un viss, lai krājas tie rēķini, nemaksā. Ja šiem kas nepatīk tad pasaki ka tiksies tiesā.
Internets telekomam nav ne dārgs ne nestabils, tur teu pašam vaina kompī. Vienīga Telekoma problēma ir niecīgais upload, kuru viņi netaisās pacelt nekad.

S Stulbenis 03.05.2009

Jā, Apollo E-Mail ir sūds, Apollo (Lattelecom) internets ir slikts, Upload vispār smieklīgi zems, Apollo lapa ir sūdīga, un bieži ģļuko!

S Stulbenis 03.05.2009

Un vēl jāpiebilst, ka Lattelcom izslavinātais ''Mans Lattelecom'' (mans.lattelecom.lv) tā lapa velkas vairāk nekā neciešami, pusminūte vismaz paiet līdz ielogojies!