www.sudzibas.lv Apollo Slikta komunikācija ar darba kandidātiem

Apollo - Slikta komunikācija ar darba kandidātiem

Pēc pieteikuma whatsapp man pazvana un piedāvā divas opcijas. Vai nu par trauku mazgātāju apollo skypark dominā, vai par kino darbinieku riga plaza. Es izvēlējos pirmo variantu un biju uz interviju. Pēc intervijas man Andrejs apsolīja atzvanīt, bet neizdarīja. Nu labi, pazvanu kas un kā - pieņēmis pieredzējušāku.

Tad es centos pazvanīt darba organizatorei/sekretārei par otro variantu Rīga plaza, bet diemžēl nevarēju sazvanīt trīs reizes. Uzrakstīju whatsapp un vai tas vēl pieejams, un man atraksta, ka sazināsies ar mani rītdien.

Pienāk rītdiena un nekā, laikam aizmirsa.

Parītdien (šodien) uzzvanu un uzrakstu kas par lietu, kāpēc neatbild uz zvaniem, neatraksta.
Nav atbildes, bet īsziņa apskatīta. Vai apvainojās savas neizdarības dēļ?

Pietiek pat ar: diemžēl nevaram neko piedāvāt, lai nebūtu bijusi jāraksta šī sūdzība un jāizšķērdē savs laiks depresijā, ko varēju izmantot, jau uzreiz vakardien meklējot citu darbu.

Nepieņemtajiem kandidātiem pat neatzvana, lai gan apsola ka atzvanīs un atrakstīs. Man jau trešo reizi ir šādi gadījies arī ar citiem darba devējiem. Neticiet solījumiem, jo nevienam neinteresē nepieņemts kandidāts.

Slinkums vai nolaidība.

G ggg123 27.01.2023

Jūs tā vienmēr rīkojaties, kad tiek piedāvāta izvēle starp amata pozīcijām, izvēlaties vienu, konkursu neizturat un tad tēmejat uz otru vakanci?

Vai Jums ir atbilstošas kompetences, lai varētu pretendēt uz kino darbinieka amatu, ja Jūsu pirmajā izvēlē neizturējāt konkursu?

Sekretāres vai personāla speciālista pienākums nav atzvanīt vai sēdēt Whatsapp un sarakstīties ar vienu aizvainojošu kandidātu, kas nav izvēlēts uz trauku mazgātājas amatu un pēc tam vēlas kandidēt uz citu pozīciju. Neesat iedomājusies, ka šie atlases projekti var iet paralēli un otrā pozīcijā jau var notikt onboarding?

Sūdzība pilnīgi nevietā.

Galvu augšā un sūtiet vairāk pieteikumus un paralēli, tas, ka esat izvirzīta pirmajai kārtai - intervijai, vēl nenozīmē, ka ar Jums noslēgs līgumu, tāpēc tieši tajā brīdī nevajadzētu uz pauzes uzlikt pieteikumu sūtīšanu vai izstāties no pārējiem atlases projektiem!

A akanefa 05.05.2023

Jūs, laikam, esat darbinieks no Apollo, jo tur ar personālu ir ļoti slikti. Zema kvalitāte. Viņi pat ar saviem klientiem tā runā.