www.sudzibas.lv Apollo Ļoti lēns interneta ātrums

Apollo - Ļoti lēns interneta ātrums

Kopsh apollo "paceela" savus MDSL aatrumus mans interneata aatrums ir ieveerojami samazinaajies, kluvis nestabils utt. kur kaadreiz ar 500kbit/s viss bija daudzmaz chiki - tur tagad ar 5mbit /s raustaas jebkursh internet raadio striims. Delfi portala pirmaa lapa reizeem veraas vairaak kaa pusminuuti utt. pashu apollo speedtest.lv rezultaati ir no 15 liidz 250kbit/s. loti loti retos gadijumos tas ir 1,5mbit/s. un soliitos 5mbit/s nekad neesmu redzeejis. Atrodos centraa netaalu no centraales. Uz neskaitaamiem zvaniem vini nespeej atbildeet neko vairaak kaa tiikls ir noslogots gaidaam upgreidu bet kad tas notiks nesola. Vienaagaijs ko dabuuju pazvanot uz reekkinu dalju kautkaadas atlaides bet cik lielas taas buus nezinu neesmu sannemis reekinu) bet atlaides buus liidz briidim kad defekts tiks noveersts. Ja veel kaadam ir liidziigas probleemas iesaku izmantot vinu pashu speed test un riikoties liidziigi. Lai pacenshaas, ir smagi izlaidushies.

R

S SunDj 21.01.2008

Man ir tā pati problēma! viņi solīja ka pārrēķinās rēķinu, bet to neizdarīja! - jo, kā viņi zināt var, kas jāpārrēķina, ja 3mēn laikā paši nevar piefiksēt ka kas ir aplam. Nu, ko tad viņi tur var aprēķināt? :D Bet sola jau daudz...

Man arī teica - 6men man būs jāgaida, kamēr būs normāls - stabils - internets :D bet rēķinu saņemu PILNĀ APMĒRĀ!

R Raivo 30.11.2009

Vari mēģināt ar viņiem lauzt līgumu - http://internetslatvija.wordpress.com/termineta-liguma-lausana/

R raimonds 18.03.2010

stulbs internets citynet paspasts varijans ira atrums leka nopietni vakaros!