AtrisinātaApdruka LV - Krāpšana

17.04. elektroniski uz epastu [slēpt]@gmail.com nosūtām savas vēlmes pasūtījumam
18.04. saņemam elektroniski maketu
20.04. nosūtam elektroniski rekvizītus, atbildes vēstule rēķina summu 433.18 EUR
23.04. saņemam rēķinu, kurā pasūtījuma izpildes datums norādīts 17.05.2018
26.04. veikts pārskaitījums no pašvaldības konta
16.05. sazvanu norādīto tel.nr. 29, atbild ka pasūtījums būšot 23.05.2018
25.05.-04.06. uz telefona zvaniem vairs neatbild, epastiem neatbild
29.05. tiek nosūtītas 2 ierakstītas pretenziju vēstules uz firmas juridisko adresi un biroja adresi. juridiskajā adresē vēstule saņemta, birojā atstāts uzaicinājums, to izņemt pastā nedodas. komunikācija netiek veikta aozināti
03.06. zvanot no sveša numura paceļ, bet zvanu atvieno, komunikācija no apdruka.lv puses nenotiek
Pretenzijas par apzinātu krāpšanu. Radušies papildus izdevumi , daļa pasūtījuma bija vajadzīga 31.05, otra daļa 09.06.2018, bet nav cerību to saņemt savlaicīgi.

Papildināts Ilze Barisa 04.06.2018

04.06.2018 pēc pretenziju izteikšanas publiskajos firmas tīklos, biroja vadītajas Annas Šukstules un firmas īpašnieka Jāņa Kusiņa profilā, piekļuve bloķēta no visu 3 profilu puses.

Papildināts Ilze Barisa 05.06.2018

06.05.2018 Daļa naudas atgriezta, vēl gaidām atlikušo daļu!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Ilze Barisa 06.06.2018

Atgriezta visa nauda.

I

O OptimaLatvija 05.06.2018

Varbūt vēršaties Bez tabu? Tā ignorēt un nelikties ne zinis..

I Ilze Barisa 05.06.2018

05.06.2018 Daļa avansa iemaksas atgriezta, vēl gaidām pārējo

E Evija_K 30.08.2018

Mums situācija ļoti līdzīga ar SIA Apdruka LV - vienojāmies, ka preci atvedīs 03.08.2018, bet par cik tas netika izdarīts, tad ilgi negaidot, jau 08.08.2018 ar biroja administrātori Annu Šukstuli vienojāmies, ka naudu atgriezīs. Protams, ka tas vēl līdz šodienai nav izdarīts, kā arī apzināti netiek atbidēts uz e-pastiem vai vairākkārt veiktajiem zvaniem!

Nav man saprotama šāda apzināta cilvēku krāpšana, jo lasu šo portālu un redzu, ka vairākas kompānijas saskārušas ar šādu situāciju un tā jau ir SIA Apdruka LV prakse.