AtrisinātaApdruka LV - Krāpšana

Veicām pasūtījumu-lietussargus ar apdruku. Apdruka LV pārstāve intensīvi atbildēja uz e-pastiem, zvanīja, lai sakārtotu pasūtījumu. Līdz ko pasūtījums bija veikts, tika iesūtīts avansa rēķins, pēc kura veicām apmaksu. Nākot tuvāk preču piegādes datumam, Apdruka LV pārstāve necēla klausuli, neatbildēja uz e-pastiem un nesniedza nekādas ziņas par preču statusu.
Rakstījām uz mājaslapā pieejamiem e-pastiem, taču nekādas atbildes netiek sniegtas!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta GrietaStrauta 29.01.2018

Pēc vairāku dienu klusuma, e pastā pievienoja izsekošanas numuru un pēc divām dienām ilgi gaidītais sūtījums bija klāt.

Katrā ziņā ar šo uzņēmumu neiesaku sadarboties,jo pirms pasūtīšanas notiek intensīva komunikācija no Apdruka LV puses un pēc tam komunikācija pārtrūkst.

Dainis 23.01.2018

Izskatās, pēc beigta numura, jūsu naudiņa ir aizpeldējusi..

V v3 24.01.2018

Ja vajag ko apdrukāt, droši iekš mixmax.lv to visu var izdarīt.

Andris Sa 24.01.2018

2017.gada decembra 26.datumā nodokļu maksātājam "Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Apdruka LV" 41503070994" ir VID administrēto nodokļu (nodevu) parāds 417.52 euro apmērā

Kontakti:

26092029

Daugavpils, Tautas iela 85 - 21, LV-5417

Valdes loceklis: Jānis Kusiņš
Fire Show studio - [slēpt]@gmail.com

Адрес офиса 18.novembra iela 68 2 этаж - 201-2 (кабинет)