Apdruka LV - Krāpšana

12.07.2018. uzsākām šķietami veiksmīgu komunikāciju ar uzņēmumu SIA Apdruka LV, veicot saulesbriļļu pasūtīšanu un to apdruku.
Par cik komunikācija bijā ātra un efektīva ar biroja admisisntātori Annu Šukstuli, jau 16.07.2018. veicām pasūtījumu un rēķina apmaksu dienu vēlāk.
Kā skaidri norādīts rēķinā, piegādes datums bija paredzēts 03.08.2018. (piektdiena).
Tuvojoties datumam, rakstīju Annai, lai precizētu piegādes laiku, bet jau tad saskāros ar pirmajām grūtībām kominikācijā - uz e-pastu netika atbildēts un lai uzzinātu tālāku informāciju, cikos varētu ierasties kurjers, nācās man zvanīt.
Norunātājā laikā kurjers neieradās, kā arī netika veikts zvans, lai pabrīdinātu, ka radušās kādas grūtībās preci piegādāt.
06.08.2018. (pirmdiena) atkal zavnīju, lai noskaidrotu situāciju. Anna šķita ļoti pārsteigta, ka prece netika piegādāta un teica, ka noskaidros situāciju. Par cik zvanu no viņas ilgstoši nesaņēmu, zvanīju atkal pati. Uz ko viņa teica, ka kurjeru nevarot sazvanīt, bet dot man kurjera numuru atteicās, jo piegādes kompānija ļoti nevēlas izpaust šo informāciju. Šīs dienas beigās viņai tomēr izdevās ar kurjeru sazināties un vienojāmies, ka otrdien (07.08.2018) preci peigādās.
07.08.2018. preci tā arī nesaņēmām, kā aŗi netika sniegts paskaidrojums kāpēc. Uz tā pamata, 08.08.2018 ar Annu vienojāmies, ka SIA Apdruka LV atgriež mums samaksāto naudu līdz tās nedēļas beigām. Par cik komunikācija ar Annu bija tikai telefoniska, nosūtīju arī e-pastu, minot faktu, ka gaidam naudas atmaksu.
Pēdējā komunikācija no Annas puses bija 16.08.2018., kur viņa minēja, ka šobrīd ir ārzemēs un nezpēj izksaidrot, kāpēc nauda no grāmatvedības puses vēl nav pārskaitīta.
Lieki piebilst, ka šodien 29.08.2018 naudu vēl joprojām neesmam saņēmuši, lai arī vairākkārt ir gan zvanīts, gan rakstīts. Diemžēl atbilde arī nav sniegta!

E

E Evija_K 29.08.2018

Papildus info komunikācijā ar SIA Apduka LV biroja administrātori Annu Šukstuli.