www.sudzibas.lv apavi vienreizēji?????

apavi - vienreizēji?????

Origo veikalā "Gabi" oktobra beigās nopirku zābakus. Tādus, kas labi der mitrajam laikam, zoles rievainas, lai neslīd!!! bija nocenoti, jo palikuši tikai mazie izmēri.

papēdīši nonēsājās ļoti ātri, šorīt (26.11.) nesu uz apavu remontu, kur man satriecoši paziņo, ka papēdīšus gandrīz nav iespējams salabot!!! jo zābaku papēži kaut kādi tādi, ka uz tiem nekas neturas virsū!!!

vai tagad sākuši tirgot VIENREIZĒJUS zābakus?????????????????????????????????????KO????

pilnīgi izmisums, neko šai valstī nevar pirkt, visur naturāli muļķo pircēju!!! vai GABI nezin, ko iepērk, un ko pārod????

D

H Ha-ha 26.11.2010

Es domaju ka tur arii ir ta problema, ka nezin... jo pardevejs arii nevar zinat ka razotajs ir taisijis tos apavus... Ja pardevejam butu zinams par katru braki, kas var notikt konkretam modelim, tad noteikti daudzi modeli vispar nebutu pasuutiti! Jums es ieteiktu vai nu aiziet uz veikalu, vai nu aiziet pie cita meistara, jo man arii bijis taa, ka viens saka ka salabot nevares, aizejot pie cita man visu salabo...

S Siventinsh 26.11.2010

Patērētāju biedrības mājaslapā ir tāda iesnieguma blanka, aizpildi, Tev ir tiesības pieprasīt expertīzi un lai atgriež naudu atpakaļ. Precīzi nepateikšu kā ir ar drēbēm, manuprāt 6 mēneši noteikti, bet gan jau kāds šeit mani palabos. vai arī piezvani uz paterētāju biedrību un pakonsultējies.
Viņiem 10 dienu laikā ir jāizskata Tavs iesniegums.

H Ha-ha 26.11.2010

Ekspertize maksa ap 30 ls, labak no sakuma aiznest apavus uz veikalu un ar viniem risinat to jautajumu, ja veikals atteiksies mainit vai atdot naudu, tikai tad jaiet pie eksperta...

L Lolita 28.11.2010

Loti labi, tagad varesi bez zoles vasara pa pludmali staigat, loti erti un ekonomiski.

J JV 01.12.2010

noteikti jānes uz veikalu, un jāraksta iesniegumu. tālāk ir varianti :)