www.sudzibas.lv apavi Nekvalitatīvi apavi

apavi - Nekvalitatīvi apavi

Nopirku apavus veikalā, piemēru uz vietas, itkā viss ok, atnāku mājās - uzvelku kājās lai iznēsātu un te bāc - zole pušu. Aizšauju uz veikalu atpakaļ, izstāstu savu bēdu kasierei saku lai samaina pret tādām pašām vai ja tādu pašu nava tad līdzīga fasona kurpēm ja ir pat nepieciešams varu piemaksāt. Pārdevēja man saka ka nemainīšot un naudu atpakaļ nedošot.
Es zinot savas tiesības pieprasīju naudu vai kurpes - viņa man saka ka es pats viņas saplēsu. Vai nava absurds? Es jau neizturēju un sāku bļaut šai virsū. Labi ka veikalā bija cita pārdevēja un citi pircēji kuri sāka aizstāvēt mani. Pārdevēja izrādījās vecākā pārdevēja kurai izkatās bija vairāk smadzeņu nekā primajai. Taču šī arī man neko nepalīdzēja bet tikai izsauca veikala pārvaldnieku. Es viņam izstāstīju kas par škrobi un viņš ilgi nedomādams samainīja man kurpes un vēl atvainojās. Labi ka vēl ir normāli cilvēki Latvijā palikuši.

R