www.sudzibas.lv apavi Sliktas pārdevējas

apavi - Sliktas pārdevējas

Sveicināti! Jau ilgu laiku esmu veikala klients, man pat ir klienta kartiņa, ar kuru var dabūt atlaides. Esmu tur nopirkusi apavus gan sev, gan vīram, bet gribēju vērst Jūsu uzmanību, ka pēdējā laikā tur strādā ļoti nelaipnas pārdevējas, kas neko neiesaka, nevar laikā atrast apavus, nepiedāvā palīdzību, runā savā starpā, staigā uz augstiem papēžiem un man bija tik neērti tur iepirkties, ka atstāju apavus un vienkārši aizgāju un nopirku tos Dominā. Tajā dienā, kad es tur biju tur strādāja meitenes ar vārdiem Baiba un Diāna. Līdz šim tur tādas nebija, laikam paņem nezin no kurienes pārdevējas, kas galīgi nemāk apkalpot pircējus un neko nezina par preci neko.

I

. ...kl 28.01.2009

Es par tādu apavu veikalu "tur" neesmu dzirdējusi.

P Patr/iC 30.01.2009

Kas tas ir par veikalu?

Z Zanda 08.02.2009

Laikam tev kadi kompleksi, ka nevari pienet, ka pardevejas staiga ar augstpapezu kurpem.