www.sudzibas.lv Alko Market Slikts darba devējs!

Alko Market - Slikts darba devējs!

Sveiki! Pirms dodaties uz interviju pie Sia Norvea Group =Alko Marketjums jāzin!
Ka nemaksā slimības naudu! Attieksme ir briesmīga! Darbinieki tur ir verdzībā! Stundu likme 2,40 pirms nodokļu nomaksas! Priekšniece ir pēdējā un izmantos jūs līdz pēdējam! Un ja runāsiet pretī tad tiks vaļā no jums! Jau uzrakstījām iesniegumu vdi un dosimies pie preses lai parādītu šo uzņēmumu īstajā gaismā! A un personālvadība intervijā daudz melo! Izskats ir mānīgs

Ar cieņu L. L.

Atbilde no Norvea Group Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Sveicināti! Vēlētos informēt ka no 2018 gada oktobra ir būtiski mainijusies uzņēmuma struktūra! Ir atlaists iepriekšējāis uzņēmuma vadītājs un uzņēmumā notika daudzas pozitīvas izmaiņas.
+ Attiecīgie apstākļi puzdienas un atpūtas zonā.
+ Ieviesta premiālās daļas un normas izpildes bonusu sistēma
+ Ierikotas uzlabotas bloķēšanas drošības sistēmas.

Ņemot vērā zagļu, neadekvāto un asociālo personību uzvedību un kaitēšanu, drošibas sistēmas tiek pielietotas un izskatītas pie incidenta notikšanas. Piem. kad apmeklētajs draud pārdevējam, video ieraksts ar skaņu tiks izmantots kā materiāls priekš izmeklēšanas.

L

Komentāri (7)

C Cuskus 30.11.2017

Jā es arī tur biju stādajis kad saņem pirmo algu tad jābēg kur kājas nes!Nevienam neiesaku tur strādāt!Gan jau tāds uzņēmums ilgi nepastāvēs!Un tas ir pozitīvi!

Oļegs Zatlers 02.12.2017

Ta nav alga 2.40€ pirms nodokliem. Ta ir nirgasanas par darbiniekiem. Sudu kantoris. Ka jau ieprieks mineju, ne es ne mani draugi tur vairs neiepirksies. Bomzu iestade.

N Norvea Group SIA 05.12.2017

NORĀDĀM UN VIENLAIKUS INFORMĒJAM:

Darba likuma 139.panta 5.daļa nosaka: Darba devējam ir pienākums iepazīstināt darbiniekus ar maiņu grafikiem ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms to stāšanās spēkā.
SIA «Norvea Group» NEVIENAM darbiniekam NAV noteikts maiņu darbs, pēc Darba likuma 139.panta, līdz ar to, Darba likuma 139.pants un tā 5.daļa NAV piemērojama.
Darba likuma 140.pants. Summētais darba laiks
(1) Ja darbiniekam ir noteikts summētais darba laiks, darba devējam ir pienākums par to rakstveidā informēt darbinieku, norādot pārskata perioda ilgumu, kā arī laikus iepazīstināt darbinieku ar darba grafiku.
Uzņēmuma darbiniekam IR noteikts summētais darba laiks, pēc Darba likuma 140.panta, kas ir norādīts konkrētā darbinieka darba līgumā un darbinieks tam ir PIEKRITIS.
SIA «Norvea Group» darbiniekiem pārskata (stundu summēšanas) periods tiek noteikts 3 mēneši, kā to pieļauj Darba likuma 140.pants.
Summētajam darba laikam nav saistošs darba stundu ierobežojums 8 stundas dienā un 40 stundas nedēļā.
Darba maiņa var ilgt arī 12,16,18 h utt.
Darba grafikam var būt arī mutiska forma, kas darbiniekam ir tikpat tiesiski saistoša, kā rakstveida forma.
Darba grafiki darbiniekiem var tikt paziņoti arī pa telefonu, e pastu, izvietoti klātienē veikalā utt. Paziņošanas formu Darba likums neregulē!
Darba likums nenosaka darba devējam obligātu pienākumu sastādīt darbinieka darba grafiku uz jebkādu turpmāko laiku, darba grafiks, saskaņā ar Darba likuma prasībām, var tikt darbiniekam sastādīts arī tikai uz šodienas datumu. Tas nav nekāda veida Darba likuma pārkāpums, jo tas ir atļauts.
Mūsu uzņēmuma gadījumā, darba grafiks šobrīd, pēc darba devēja paša brīvprātīgas iniciatīvas, tiek sastādīts vienu nedēļu uz priekšu, kas var arī mainīties, atkarībā no Darba devēja nepieciešamības, tas nav jāsaskaņo ar Darbinieku iepriekš, jo Darba likums to neprasa.
Darbiniekam ir pienākums pārzināt savas nodarbināšanas pamatprincipus uzņēmumā!
Turpmāk, aicinām personas, kuras ievieto sūdzības vai komentārus par SIA “Norvea Group”, vispirms, iepazīties ar Darba likuma regulējumu, lai apzināti neizplatītu nepatiesu informāciju publiskā vidē.

Ar Cieņu, SIA “Norvea Group”

C Cuskus 08.12.2017

Labdien!Neviens neizplata viltus ziņas!Ir audio ieraksts kur uzņēmuma vadītājs skaidro darba grafiku un to būtību pēc likumdošanas!Un pie reizes norāda ka neapmaksās slimības naudas un tas laika posms ir jānostradā!Tas ir pārkapums!Ar šo audio ierakstu pilnīgi pietiek lai saprastu kā tiek izmantota likumdošāna lai nemaksātu!

Summētā darba laika ietvaros jebkurā gadījumā aizliegts:
nodarbināt darbinieku ilgāk par 24 stundām pēc kārtas;
nodarbināt darbinieku vairāk par 56 stundām nedēļā.
Darbs, ko darbinieks veiks virs pārskata periodā noteiktā normālā darba laika, ir uzskatāms par virsstundu darbu.

Papildus darba devējam ir jāņem vērā, ka darba devējam pārskata periodā ir jānodrošina, lai diennakts atpūtas laiks nav īsāks par vidēji 12 stundām diennaktī, bet nedēļas atpūtas laiks nav īsāks par vidēji 35 stundām nedēļā (ieskaitot diennakts atpūtu).

Lai mazinātu darba devēju krāpšanos ar sastādītajiem darba laika grafikiem, Darba likums paredz, ka darba devējs nav tiesīgs grozīt darbiniekam noteikto darba grafiku darbinieka pārejošas darbnespējas laikā, kā arī citā laikā, kad darbinieks neveic darbu kādu citu attaisnojošu iemeslu dēļ.

Работяга 09.12.2017

Valtsts var jebko raxtit, bet ja cilvekiem nebus ko est vini sitis jusu logus kur jus edat svietsmaizus un klausieties ko par jus runa nestavot jums blakus! Lai kaut ko raxtit jaraxta ta lai latviesi kautko saprot! Pirmais pants otrais teikums, jus varat pastastit darbadeveju konfideracijaj ka pie jums neviens neiet stradat tapec ka jums alga mazak par minimalo nevis tapec ka saja BRINUMVALTIJ neviens neko negrib darit?

Работяга 09.12.2017

Lai jusu teikums kaut viens sapratis ( es jau daru jusu darbu) dienas laiks ilgst 8st jeb 40st nedela, jeb 160 st menesi.. maksajuet jus 2.40st. Ja viss kas parsniedz 8st parmetas uz nakoso nedelu, ja stradajot 18 st diena tad nevar stradat vairak 8 dienas, viss laiks kurs ilgst no 22-6 tas ir nakts maina kuru apmaksa dubulta.. ja strada 12st tad darba dienas neparsniedz 15d... visu parstradasanu jums jakompense stundas laika vai ar naudu 3s nenesus laika.. ja stundas likme 2.40 reiz divata un cilveks strada 8 dienas un no 8 dienas vel parus dienus janogriez jo tas ir parstrade un darbadevejiem tas nav izdevigi tas darbiniekus turet, ka ari stradat pa 18 st jebkurs darbadevejs to sev neatlaus jo visi zin ka pec 9 st darbinieks nav darbspejigs, tas tapat ka pie jums atnaks stradat cilveks no otra darba stradat otro mainu.. un pedejais par 2.4st pirms nodokliem jusu firma vispar nau ko darit ne par stradasanu ne par parstradasanu.. jus prasat to ko neesat nopelnijusi, jo jauns cilveks neies pie jums nest smagas karbas par 2.40 bet vecam tas par gruti!

Работяга 09.12.2017

Par grafikiem jums nav izveles, un tos japrinte katru stundu jaunu, jo pirmais pants otrais teikums nosaka "neciksti ej un sataisi jau kautko valsts laba" vai tresais pants otrais paragrafs " ja darbinieki mainas katru stundu tad darbadevejam atlauts neizmaksat darbu algu vai nesmeret papiru ar bezjedzigiem rasejumiem"

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes