www.sudzibas.lv Alko Market Krāpnieku kantoris

Alko Market - Krāpnieku kantoris

SIA Norvea Group jeb Alko Market - vadības attieksme tāda, ka pašiem nav ne jausmas, ko vini grib no sava pārdevēja. Katru nedelu tiek izdomati jauninajumi, kas nakošaja nedela jau vairs nebus speka. Nav izaugsmes iespēju, vini primari pat savam darbiniekam nepiedava karjeras iespejas, bet nem cilvekus no malas bez pieredzes, nav īsti nekadu soc.garantiju, par apdrošināšanu varat aizmirst, nebus ne pec pus gada, ne gada, nekad ,grafiks tiek stādīts uz nedēlu, tapec ieplanot kko priekš sevis ir nereali. Negrib maksāt slimibas lapu, virsstundas, premijas dala algā netiek pamatota, nem no algas nebridinot un neko nesakot pardevejam. Visu laiku sola, ka ar laiku būs mikrovilnu krasns vai tejkanna, lai kko var iekost darbā, bet ka nav, ta nav. Ir atlautas tikai.divas pauzes pa 5 min (savam vajadzibam- toletei) un 15 min pusdienam.
Uznemums veikala vaditajus nem pilnigi bez pieredzes un pardevejam vel vins ir jāpmaca darboties pie kases.

Noklausīšanās un novērošana ir trakāka kā zem lupas. Ja pie mikrafona tiek parspriestas lietas, vadiba noteikti zinas un liks jums saprast, ka esat noklausits.

Intervija sola, ka par pilnu slodzi un piemaksu var dabūt līdz 450 eiro.
Nu nebus , bija nostrādātas 200h un ar visu piemaksu alga bija tikai 430 eiro.

Tas nav tā vērts. Sabojāsiet tikai sev nervus.

Atbilde no Norvea Group Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Sveicināti! Vēlētos informēt ka no 2018 gada oktobra ir būtiski mainijusies uzņēmuma struktūra! Ir atlaists iepriekšējāis uzņēmuma vadītājs un uzņēmumā notika daudzas pozitīvas izmaiņas.

+ Par izaugsmes iespējām: par pēdējo pusgadu jaunās valdes laikā, karjeras izaugsmes tika piedāvātas vairākiem pieredzējušīem pārdevējiem un viņi ieņēma veikala vadītāju amatus.

+ Tika noformēta veselības apdrošināšana darbiniekiem, kas uzņēmuma nostrādāja vienu gadu.

+ Grafiks tiek veidots uz mēnesi, un izmaiņas pārsvarā tiek saskaņotas ar veikala vadītāju, līdz ar to tas notiek ļoti ērti.

+Slimības lapas tiek apmaksātas pilnā apmērā, virsstundas un svētku dienas - dubultā.

+ Attiecīgie apstākļi puzdienas un atpūtas zonā. Pusdienlaiks un atpūtas laiks - 1h dienā un ir apmaksāts, gadijumā ja tā nav pus slodze.

+ Ieviesta premiālās daļas un normas izpildes bonusu sistēma
+ Ierikotas uzlabotas bloķēšanas drošības sistēmas.

Ņemot vērā zagļu, neadekvāto un asociālo personību uzvedību un kaitēšanu, drošibas sistēmas tiek pielietotas un izskatītas pie incidenta notikšanas. Piem. kad apmeklētajs draud pārdevējam, video ieraksts ar skaņu tiks izmantots kā materiāls priekš izmeklēšanas.

Notika arīcitas pozitīvas pārmaiņas! Ar cieņu, Norvea Group

R

Komentāri (1)

Oļegs Zatlers 02.12.2017

Nekad vairs tur neiepirksos. Paldies par sudzibu. Riebjas tadi uznemeji.
Turklat, cenas tur nekad nav zemakas par citur pieejamajam.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes