www.sudzibas.lv Alko Market Slikta darba vieta

Alko Market - Slikta darba vieta

Labdien! Neieteiktu nekad šajā darba vieta iet strādāt! Darba devēji visu laiku melo jaunajiem darbiniekiem. Intervija sola zelta kalnus un nekas no tā pēc tam nav. Šeit nav pat kur paēst pusdienas, kur nu vēl uzsildīt ēdienu. Daudz darbinieki iet prom jau pēc pirmā nostrādāta mēneša. Pārējiem kas strāda liek klāt papildu maiņas, jo nav kas strāda un neviens negrib šeit strādāt. Lielas prasības, bet maza alga. Plus šeit ir noklausīšanās ierīce (visticamāk noklausās darbinieku sarunas) par kuru netika brīdināts darba intervijā. Ver vaļā jaunus veikalus, bet ne pilnveido esošos. Tāda darba vieta pirmo reizi strādāju.

Atbilde no Norvea Group Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Sveicināti! Vēlētos informēt ka no 2018 gada oktobra ir būtiski mainijusies uzņēmuma struktūra! Ir atlaists iepriekšējāis uzņēmuma vadītājs un uzņēmumā notika daudzas pozitīvas izmaiņas.
+ Attiecīgie apstākļi puzdienas un atpūtas zonā.
+ Ieviesta premiālās daļas un normas izpildes bonusu sistēma
+ Ierikotas uzlabotas bloķēšanas drošības sistēmas.

Ņemot vērā zagļu, neadekvāto un asociālo personību uzvedību un kaitēšanu, drošibas sistēmas tiek pielietotas un izskatītas pie incidenta notikšanas. Piem. kad apmeklētajs draud pārdevējam, video ieraksts ar skaņu tiks izmantots kā materiāls priekš izmeklēšanas.

P

Komentāri (9)

Работяга 07.11.2017

Es vedu dzerienus alko outlet, gribu pabridinat, ja jus iesiet stradat saja kantori, jums jabus nest 8 kg pakas ar dzerieniem, jo veikalam alko outlet nav ne rohlas ne kadas ratinas.. un sieviesi kur tur strada nes viss uz savam rokam!

alergologs 09.11.2017

Par to noklausīšanās ierīci var reāli sodu dabūt.

L Laima 30.11.2017

A kur jāraksta sūdziba?Par to noklausās sarunas?
Pagaidām uzrakstīju iesniegumu Valsts darba inspekcijai un sarunāju tikšanos ar presi viss būs anonīms!

K kkristiaana 09.11.2017

Aizejiet gan pastrādāt uz Alko Market-uzzināsiet,kas ir stingra režīma kolonija.Novēros noteikti(par noklausīšanos nezinu ).

MacBeton 12.11.2017

Kautkā izklausās pēc tukšas pļutkas.
Kas pa noklausīšanos? Kamera ar mikrofonu? Nu bet tādas ir obligāti jāliek priekš slinkiem darbiniekiem.

J 22.11.2017

Arī tur strādāju. Noklausīšanās ierīces tur ir, un nevis pie kamerām. Un ir domātas, lai kompromitētu darbiniekus noklausoties viņu privātās sarunas,piemēram ja neapmierina alga, kuras tur vispār nemaksā un cilvēkus brutāli apšmauc.

K keeper 25.11.2017

Noklausās. Pie tam, par to iepriekš nebrīdina.

R Roterdama 02.12.2017

Alko markets tik tiešām ir briesmīga iestāde, kur iet strādāt, nerunājot par to, ka nav kur paēst un piesēst, bet tev arī.ir dotas tikai 15 min pa dienu, lai tu to izdarītu ārpus darba, kas ir vnk nereāli. Ja jums būs kadi jautājumi vadībai , vienīgā atbilde, ko vini sniegs ir "Es nevaru uz šo jautājjumu tgd atbildēt", vai arī tiksiet pilnībā ignorēts. Pluss, negrib izmaksāt slimības lapas, pārstrādātās stundas un alga arī nekad nav izskaidrota pilnībā.

Ja jāstrādā ar kolēgi, tad savā starpā nav ļauts runāt.

Žēl, ka uzņēmums ir ieciklējies uz kvantitāti nevis kvalitāti.

Pluss, kad izdomāsiet iet prom, kādam citam kolegim tiksiet nozākāts no offisa puses.

N Norvea Group SIA 05.12.2017

NORĀDĀM UN VIENLAIKUS INFORMĒJAM:

Darba likuma 139.panta 5.daļa nosaka: Darba devējam ir pienākums iepazīstināt darbiniekus ar maiņu grafikiem ne vēlāk kā vienu mēnesi pirms to stāšanās spēkā.
SIA «Norvea Group» NEVIENAM darbiniekam NAV noteikts maiņu darbs, pēc Darba likuma 139.panta, līdz ar to, Darba likuma 139.pants un tā 5.daļa NAV piemērojama.
Darba likuma 140.pants. Summētais darba laiks
(1) Ja darbiniekam ir noteikts summētais darba laiks, darba devējam ir pienākums par to rakstveidā informēt darbinieku, norādot pārskata perioda ilgumu, kā arī laikus iepazīstināt darbinieku ar darba grafiku.
Uzņēmuma darbiniekam IR noteikts summētais darba laiks, pēc Darba likuma 140.panta, kas ir norādīts konkrētā darbinieka darba līgumā un darbinieks tam ir PIEKRITIS.
SIA «Norvea Group» darbiniekiem pārskata (stundu summēšanas) periods tiek noteikts 3 mēneši, kā to pieļauj Darba likuma 140.pants.
Summētajam darba laikam nav saistošs darba stundu ierobežojums 8 stundas dienā un 40 stundas nedēļā.
Darba maiņa var ilgt arī 12,16,18 h utt.
Darba grafikam var būt arī mutiska forma, kas darbiniekam ir tikpat tiesiski saistoša, kā rakstveida forma.
Darba grafiki darbiniekiem var tikt paziņoti arī pa telefonu, e pastu, izvietoti klātienē veikalā utt. Paziņošanas formu Darba likums neregulē!
Darba likums nenosaka darba devējam obligātu pienākumu sastādīt darbinieka darba grafiku uz jebkādu turpmāko laiku, darba grafiks, saskaņā ar Darba likuma prasībām, var tikt darbiniekam sastādīts arī tikai uz šodienas datumu. Tas nav nekāda veida Darba likuma pārkāpums, jo tas ir atļauts.
Mūsu uzņēmuma gadījumā, darba grafiks šobrīd, pēc darba devēja paša brīvprātīgas iniciatīvas, tiek sastādīts vienu nedēļu uz priekšu, kas var arī mainīties, atkarībā no Darba devēja nepieciešamības, tas nav jāsaskaņo ar Darbinieku iepriekš, jo Darba likums to neprasa.
Darbiniekam ir pienākums pārzināt savas nodarbināšanas pamatprincipus uzņēmumā!
Turpmāk, aicinām personas, kuras ievieto sūdzības vai komentārus par SIA “Norvea Group”, vispirms, iepazīties ar Darba likuma regulējumu, lai apzināti neizplatītu nepatiesu informāciju publiskā vidē.

Ar Cieņu, SIA “Norvea Group”

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes