Alko Market - Lūgums

Sveiki esmu patstāvīga kliente Alko Mārketā.Vēlos teikt ka šajā uzņēmumā ir ļoti augsta cenu politika ,bet preces tiešām ir kvalitatīvas.Vēlos lūgt vadību lai tā samazina cenas.Jo zemākas cenas jo vairāk klientu.Šeit ir viens liels pluss te strādā ļoti draudzīgi pārdevēji-konsultanti,nesen bija degustācija dzirkstošajam vīnam un ja nešaubos Aivis un Marta mācēja man piedāvāt nogaršot šo vīnu un protams bija vēlme vēl iegadāties.
Cieniet savus darbiniekus,jo visu laiku eju garām redzu viņus ka viņi smaida pat tad kad gribas raudāt.
Lūgums viņiem izteikt lielu pateicību .

20.12.2018

Atbilde no Norvea Group Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Paldies par komentāru! Esam augsti novērtējusi mūsu darbinieku darbu? tāpēc atbildīgiem un uzticīgiem kolēģiem piedāvajam izaugsmes iespejas kas arī tiek īstenotas!

D

Kolta 20.12.2018

Jo zemākas cenas, jo cilvēki atrak nodzersies. Labāk nē!

C critical thinker 20.12.2018

beidz kost

veesaa007 20.12.2018

Par savām izpriecām ir jāmaksā. Pieļauju domu, ka Maximā 2litrīgais alus maksā tik, lai nebūtu jāsūdzas.