www.sudzibas.lv Aborti Par izmainjam likumdoshana

Aborti - Par izmainjam likumdoshana

Gribetu versties pie cilvekiem ar priekshlikumu rakstit priekshlikumu valdibai par izmainjam likumdoshana ar merki noteikt soda meru sievietm, kuras izdara abortu. Pie tam, sodam ir jabut tadam, kaa gadijumaa, kad noziegums tiek padarits vainu pastiprinoshos apstaklos ar ipsahu nezhelibu, jo bernins nevar izradit pretestibu. Vina kermenis, dziva cilveka kermenis, tiek saplosits gabalos: tiek norautas rocinjas, kajinjas no dzive cilveka... Butu mana vara, tadas sievietes augstako soda meru sanemtu bez runam! Un, tas atrunas par to, ka virieshi pamet sievietes, ka naudas var nebut pietiekami berna audzinashanai, neiztur nekadu krititku! Var but, tagad ekonomiskas lejupslides apstaklos iesim slaktet viens otru un tad taisnosimiem ar to, ka nav naudas normalai dzive?? Gulet mazak vajaga ar visiem pec kartas! Tapec ierosinu rakstit valdibai priekshlikumu, vakt parakstus un iesniegt valdibai izskatishanai! Ja mums pashiem nav tadas tiesibas, tad caur kadu organizaciju! Jo, patiesiba tas ir drausmigs noziegums, berns mirst drausmiga naavee... Nedomaju, ja kadam patiktu, ka vinam tiek norautas rokas un kajas...

Kam ir kadi priekshlikumi, kas man piekrit un kam ir kadas idejas, kaa labak paveikt to, rakstat man uz e- pastu. Domasim, ko var izdarit lietas labaa, lai reiz beigtu legalas slekavibas!

J

V Veronique 26.07.2011

Par bērnu līdz 1.gadam (nestrādājošai māmiņai) maksā - 50LvL bērna naudu, no 1.gada līdz 2.gadiem - 30LvL, pēcāk tikai 8LvL mēnesī. Tas tā, zināšanai.
Bet nu protams, šīs naudas nepietiek, jo viena pamperu paka ir ap 11-12LvL. Un ko darīt tiem, kam bērns(mātes veselības stāvokļa dēļ) ir uz mākslīgā piena maisījuma (vidēji 5Lvl bundža).
Tāda nu mums valsts - rūpēs par LV demogrāfisko stāvokli.

S S_F 04.12.2014

www.pardzivibu.lv
www.noabort.net
www.krizescentrs.lv
Аборт - самая циничная и жестокая казнь из всех существующих, - потому, что совершается в отношении маленького, совершенно беззащитного и невинного ребёнка, который даже не может позвать на помощь. Ребёнка, который еще не прожил ни одного дня в этом мире, ни разу не почувствовал взгляд, не услышал голос любящего его человека...

Latviešu tautas 04.12.2014

А что тут обсуждать? Дебильные хуторяне даже не знают что такое презерватив, а уж как пользоваться... Конечно: лучше за аборт заплатить сотню евро, сэкономив на презервативе в 50 раз меньше... Вот уж прав поэт Вишневский: "Скажи отцу чтоб впредь предохранялся!.."

S S_F 04.12.2014

www.pardzivibu.lv
www.noabort.net
www.krizescentrs.lv
Аборт - самая циничная и жестокая казнь из всех существующих, - потому, что совершается в отношении маленького, совершенно беззащитного и невинного ребёнка, который даже не может позвать на помощь! Ребёнка, который еще не прожил ни одного дня в этом мире, ни разу не почувствовал взгляд, не услышал голос любящего его человека.
До 1920 года ни в одной стране аборты не были разрешены и всегда в истории считались тяжким грехом. Но вот происходит так называемая революция 1917 года: «РСФСР стала первым государством мира, узаконившим прерывание беременности — в 1920 году. При этом в Великобритании аборты узаконены в 1967, в США — в 1973 году, во Франции — в 1975 и в Западной Германии — в 1976 году» (Википедия). Поинтересуйтесь историей абортов и, главное, - кому и зачем это выгодно. Не поверите, но Вы точно станете лучше разбираться не только в истории легализации этого жестокого преступления, но и в политике, вообще в жизни.
Отношение к убийству не рождённых детей – один из ярких, а главное, точных индикаторов истиной сущности того, что сейчас происходит в мире, того, к чему мы с Вами можем так это незаметненько придти…