www.sudzibas.lv Aborti Par izmainjam likumdoshana

Aborti - Par izmainjam likumdoshana

Gribetu versties pie cilvekiem ar priekshlikumu rakstit priekshlikumu valdibai par izmainjam likumdoshana ar merki noteikt soda meru sievietm, kuras izdara abortu. Pie tam, sodam ir jabut tadam, kaa gadijumaa, kad noziegums tiek padarits vainu pastiprinoshos apstaklos ar ipsahu nezhelibu, jo bernins nevar izradit pretestibu. Vina kermenis, dziva cilveka kermenis, tiek saplosits gabalos: tiek norautas rocinjas, kajinjas no dzive cilveka... Butu mana vara, tadas sievietes augstako soda meru sanemtu bez runam! Un, tas atrunas par to, ka virieshi pamet sievietes, ka naudas var nebut pietiekami berna audzinashanai, neiztur nekadu krititku! Var but, tagad ekonomiskas lejupslides apstaklos iesim slaktet viens otru un tad taisnosimiem ar to, ka nav naudas normalai dzive?? Gulet mazak vajaga ar visiem pec kartas! Tapec ierosinu rakstit valdibai priekshlikumu, vakt parakstus un iesniegt valdibai izskatishanai! Ja mums pashiem nav tadas tiesibas, tad caur kadu organizaciju! Jo, patiesiba tas ir drausmigs noziegums, berns mirst drausmiga naavee... Nedomaju, ja kadam patiktu, ka vinam tiek norautas rokas un kajas...

Kam ir kadi priekshlikumi, kas man piekrit un kam ir kadas idejas, kaa labak paveikt to, rakstat man uz e- pastu. Domasim, ko var izdarit lietas labaa, lai reiz beigtu legalas slekavibas!

J

X xxxxx 02.01.2009

Gribetu piebilst, ka ASV jau ir ieviesta prakse, kad sievietes, kuras izdara abortu, tiek kriminali soditas! Busim cilveki un cinisimies par to dzivibam, kuri pashi par sevi nevar pastavet. Cinisimies par berniem un ari pret legalu slekpavoshanu!

J JJE 02.01.2009

Protams, ari virieshiem, kuri "uztaisa bernu" un pamet sievietes, jabut sauktiem pie atbildibas par to, ka vini ar savu ricibu gruzh sievietes uz abortiem. Bet, tas nevar but attaisnojums sievietem, kuas slepkavo bernus, noraujot viniem kajas, rokas...saplosot dzivu cilveku gabalos!

A Aleksandrs 03.01.2009

Piedzemdetos bernus tu barosi? Ja musu valstij nosplauties par vinu likteniem.Varbut musu stulbai, slimai valdibai taisaties rakstit?

V viliss 03.01.2009

Kurā sektā tu esi? Vai varbūt tev ir kāda programma, lai pēc tam šos bērnus atbalstītu, uzturētu, psiholoģisko palīdzību sniegtu, skolotu, barotu. Večiem arī augstāko sodamēru piespriest?

M Māra 03.01.2009

Neesmu par abortiem, bet tos aizliedzot, lai arī cik liels soda mērs tiktu pielietots, nekas netiks atrisināts... Vispirms jau katrā ģimenē jau no bērnības jāaudzina nākamās sievietes un vīriešus tā, lai viņiem nekad nerastos ne vajadzība ne domas pārtraukt nevēlamu grūtniecību... P.S. Autors/re rakstīja, ka tādām sievietēm pēc viņas domām pienāktos augstākais soda mērs!!! Ja te iet runa par nāves sodu, tad tas jau arī no kristiešu viedokļa nav pieļaujams - 5.bauslis Tev nebūs nokaut! Sanāk tā, ka vienu slepkavību jāsoda ar citu slepkavību!

J JJE 03.01.2009

Nav ko gulties ar virieti gultaa, tas ir pirmais! Otrais ir tas, ka nevar nezheligu bernu slepkavoshanu attaisnot ar grutiem materialajiem apstakliem!

Māra, redzi, ja cilveks zina, ka par slepkavibu vinam bus reals sods, diez vai vinsh to daris, bet, ja izdaris, tad dzivos bailes un sanems sodu, ja vinu nokers. Ta pat ir ar abortiem: ja sievietes zinas, ka reali var sanemt sodu par nezheligu berna slepkavibu vainu pastipirrnoshos apstaklos vinas to baidisies darit. Logiski! Pie baushliem apelet nevajaga, ok?

Viliss, nav ko drazties! Tas viss par uztura trukumu ir smiekligs un nederigs arguments. Saksim slepkavot cilvekus, jo est nav ko? kapec man jabut sektaa? ASV sievietem pienakas sods par abortiem! Te nav nekads sakars ar sektu. Te ir tiri cilveciba, jo tiek pastradata smaga sleplkaviba. Veciem ar savs sods par to, ka uztaisa bernu un pamet sievieti, ja vina del ta uztaisa abortu, jasanem!! Vini ir lidzvainigi berna slepkavibaa...

J JJE 03.01.2009

Bus cilveki, kas atbalsta manu priekshlikumu, domasim kaa to realizet: vai caur kadu organizaciju iesniegt valdibai tadu prasibu vai ka citadi... Pietiek reiz slekavot un attaisnot to ar lidzeklu trukumu, ok? Mes skatamies zinjas un shausminamies, kad kads kadu ir noslepkavojis ipashuma, naudas del un gribam, ka tas cilveks sanem augstaku sodu, kads vien iespejams, toties pashi tai pat laikaa daram analogus noziegumus: slepkavojam mazus, nevainigus bernus, jo vini mums maizi tak var atnjemt. Normali, ja?

J JJE 03.01.2009

Māra, kad reali sievietes saks sanemt cietumsodu uz daudziem gadiem par berna slepkavibu vai ari muzha ieslodzijumu cietumaa, vinas padomas, vai jataisa aborts. Uzreiz samazinasies abortu skaits, bet, ja girbes uztaisit abortu nelegali, nu tad pashas cietis no taa, ka var tikt ienesta infekcija vai arii nomirt pashas! Visu izmainit var reals sods par abortiem. Ja bernu uztaisa, vinu jadzemde un ne vienam nav itesibu atnemt vinam dzivibu!

M Māra 03.01.2009

Muļķības, sods nekad nav atturējis potenciālos noziedzniekus no nozieguma izdarīšanas!!! PSRS laikos arī bija augstākais soda mērs, nāvessods - vīriešiem, sievietēm - 15 gadi... Bet ne par to te ir stāts, es uzrakstīju komentāru un ar to arī no manas puses diskusija slēgta!

J JJE 03.01.2009

Māra, tomēr, soda iespejamiba attur tevi no zagshanas, slepkavibas, vai ne? Kadas drausmigas lietas jus te patiesiba rakstat... Noslepkavot dzivo bernu, saraut, sagriezt vinu gabalos un par to netikt soditam?? Profilaksei jaieviesh sodi, lai mazak naktu prata aborti. Dzimstiba paaugstinatos un tas jau bus to gimenu problemas, kaa uzaudzinat bernu. Pratat uztaisit, protat izaudzinat! Nevar but nekads attaisnojums nezheligai nevainigu bernu slepkavibai! Nevar but un jasoda par slepkavinu!

M Māra 03.01.2009

Maldies!!! Nevis soda iespējamība, bet katra cilvēka morāle!!! Punkts!

J JJE 03.01.2009

Māra, soda iespejamiba paaugtinas morali. Tu man oponee, jo esi sieviete un negribi sev liegt tiesibas legali noslepkavot bernu, vai ne?? Negribi, lai tev pie katras rokas un kajas piesien virves, tad katru virvi piesien pie auto un visi shie auto saktu braukt un tevi saplestu gabalos? Tad es pateikshu, ka tevi sarauj gabalos un nosit tapec, ka nav naudas, par ko tevi uzturet un tu man atnem maizi! Ta jus, sievietes, darat ar nevainigajiem berninjiem! Kad bernu rauj uz gabaliem, dzivu berninju rauj uz gabaliem, jasanem augstakais soda mers bez jautajumiem!

A Aleksandra 03.01.2009

Ja mūsu valstī būtu NORMĀLA SOCIĀLA PROGRAMMA, kuras navbūtu citādaka runāšana.Mums pēc konstitūcijas pat tiesību uz dzīves vietu nav, ja met āra'sievu ar trīm bērniem valsts neko nedara, jo nav tada likuma, ka ir jānodrošina ar citu dzīvesvietu.Kas tos bērnus baros????Pa 4.latiem?Vas 6.?Cik tagad maksā par bērnu, bērnunaudu?????????Muļķi...Nav ko teikt...

J judite 03.01.2009

Nu kautkāds murgs, tu nevēlies taisīt abortu nu tad netaisi, a ko tad darīt tām sievietēm kam veselības dēļ nākas taisīt abortu, vai arī viņai dzemdēt un atstāt pārējos bērnus bez mātes?????????????Padomā ko te raksti!!!

S Sindija 03.01.2009

Muļķības!!!
Sods neaturēs no aborta uztaisīšanas un nekad nav aturējis, privātajās klīnikās verēs uztaisīt tikai protams dārgi!
Ja sievietei ir kāds iemesls lai nedzemdētu viņā arī nedzemdēs!!!
Lielākā daļa taisa abortu jo zin, ka tā būš labāk... jā slepkavošana, bet tomēr bērnam nav jācieš no bada vai jādzīvo bērnu namā!!!
Būs pilni bērnu nami ar pamestiem bērniem, jo sievietēm nebūs citas iespējas.
Sievietei ir jādod iespēja izvēlēties... nevar piespiest viņu tagat lai viņa dzemdē!!! Jo nejau sievietes speciāli paliek stāvoklī un skrien tik taisīt abortu!

A andrea 03.01.2009

Neesmu PAR abortiem, tomer piekrītu Juditei, ir izņēmuma gadījumi, kad sieviešu veselība var būt apdraudēta un ārsti iesaka taisīt abortu, kā arī tiek konstatēts, ka bērns var piedzimt invalīds, šādos gadījumos nekas cits - kā aborts...

K kate 03.01.2009

Gribētu piebilst, ka ar visu izsargāšanos un tablešu rīšanu ir iespējams ieņemt bērnu un, ja tā notiek, kāda garantija, ka bērns piedzims vesels?Tie lielie pretabortu runātāji nekad neielīdīs vientuļo māšu ādā un neizbaudīs tos brīžus, kad vecis aiziet, kad pabalsts ir 8ls, kad jāpērk grāmatas skolai...Saprotiet, ka slimā valstī ir slima sabiedrība!Invalīdu bērniņiem valsts nenodrošina gandrīz neko!

S Supremo 03.01.2009

Savukart virieti kas pamet sievieti arbernu uzreiz augstakais soda mers nošaušana!

S SUPREMO 03.01.2009

Netaisīšu abortu tikai tu gudriniek tagad pat ieskaiti mana konta daudz naudas !!! TUKŠA MŪLDĒTĀJS

E ELZA 03.01.2009

Ko var muldēt?! Nošaušana augstākais soda mērs??? Jūs esat atpalikuši, g.ulmanis jau savā prezidentūras laikā izsludināja moratoriju uz nāvessoda izpildīšanu!!!