www.sudzibas.lv 636 savi likumi

636 - savi likumi

Nopirku pie viņiem vebkameru,pēc 11 mēnešiem tā nokārās.Veikalā lauzītā Latviešu valodā lika pašam iet uz servisa centru lai apstiprinātu ka tā ir salūzusi un vēlāk negribēja mainīt uz citu jo manas kameras vērtība esot kritusies par 50%.Lai samainītu preci man esot jāpiemaksā.Neiesaku nevienam tur iepirkties jo tas ir viens liels krāpnieku kantoris!

S Sub 04.12.2012

Kategoriski nepiekrītu iepriekšējā oratora viedoklim, līdz šim par 636 varu teikt tikai un vienīgi to labāko – iepērkos regulāri. Kā arī, lai gan īsti nepārzinu paterētāju tiesības elektronikas jomā, bet man liekās, ka paeejot kaut kādam brīdim uz bojātu preci tiek attiecināts tikai garantijas remonts nevis preces maiņa pret citu, jo elektronika ir visvairāk pakļautā prece defilācijai.

S Sub 04.12.2012

Pret citu preci biju domājis cita modeļa.

U User133165p 04.12.2012

Reiz Barona ielā nopirku kārtridžu, tukšu, ilgi nācās pierādīt kam taisnība. Beigās naudu neatdeva, bet deva iespēju iegādāties ko citu summas vērtībā.