www.sudzibas.lv 636 Kreisā firma

636 - Kreisā firma

kreisā firma. Nopirku cieto disku sodien (250 gb) par 60 latiem, aizeju maajaas, ar mokaam uzstaadu sev uz datora, peec tam paarnesu dalju filmas uz to un shis nokaraas. Meegjinaaju atsleegt, tad atkal piesleegt, bet nekaa. Jau kuro reizi tanii veikalaa esmu nopircis braakji. Nevienam neiesaku iepirkties tanii "meeslaa".

J Jogijs 17.03.2007

Neviens nav vainīgs, ja nemāksi saslēgt īsslēdzus un pievienot pie pareizajiem kontrolieriem. Turklāt jāmāk izvēlēties un nenopirkt exestore vai samsung, vai vēl ko sliktāku. 636 nekad nav mani pievīlis. Pats nodarbojos ar datoru remontu un tāpēc varu apgalvot, ka, ja galva aug no īstās vietas, tad tur var labi un lēti nopirkt, turklāt neveiksmes gadījumā ir pieejama garantija. Konkrētais līkrocis (šī topika autors), ja ir tik pārliecināts, ka pats visu pareizi saslēdzis, drīkst nest un apmainīt defektīvo preci.

V Vix 05.01.2008

Braakji esmu nopircis pirmo reizi sai veicii un ceru ka peedeejo. Nopirku cietnju adapteri ata, sata uz usb, peec paaris reizu lietosanas nokaaraas, domaaju uz garantiju nemaz nav ko nest, jo tur praktiski nekaadu detalju nav, tik tas stekeris, kur piespraust cietos, kursh jau peec pirmaas reizes saliecaas, taa ka pats vien vainiigs, nevar pirkt leetas preces nevienaa veikalaa, bet 636 paarsvaraa piedaavaa tikai leetas lietas.
Graamatas gan tur labas.

T Teks 13.01.2008

Esmu pircis gan cietos disku, gan cietnju adapteri ata, sata uz usb (Integral). Pagaidam vis straadaa bez problemaam! Man pazinjam gan nepaveicaas un peec 2 nedeljaam nobira hdd. Peec 2 stundu apskates un testiem vinjam iedeva pilnigi jaunu vietaa.

Vieniigais vinju cenas gan navar saukt par baigi leetaam. Var atrast arii leetaak. Peerku 636 jo dziivoju 5 minushu gajienaa no vekala :D

G Guntis 22.07.2008

To "Ivars Puskins"! Ja esi daunis un viss jādara ar mokām, uztici šo darbu profim, bet nevaino veikalu "636"! Kopš tas parādījās Kr. Barona ielā, esmu tā pastāvīgs apmeklētājs, un varu izteikt tikai cildinošas atsauksmes par personālu. Bet, ja runājam par brāķētu preci, tad to var iegādāties jebkur, un tie ir izņēmumi...

S spamof 06.10.2008

Amm es bieži tur iepērkos un pagaidām sūdzibas nav bijušas viss ok ;)

S Soola 02.03.2009

Kad esmu Rīgā vienmēr aizeju uz 636, jo Liepājā tik laba veikala nav!

M mazaa 05.10.2009

Šovakar nopirku 636 krāsaino kartridžu printerim. Mājās ieliku printerī, bet pēc pāris bilžu izprintēšanas šis rāda, ka tinte ir beigusies. Hm, kā tinte var beigties jaunajam kartridžam?! Rīt iešu runāt ar pārdevējiem par nekvalitatīvo preci.
636 esmu iepirkusies vairākas reizes un šī ir pirmā reize, kad viņi tā mani pievīla. Žēl, biju labās domās par šo veikalu. :( :( :(

A albis 05.10.2009

tas nekas nevajag satraukties man vienreiz kad pirku granātas savai bazukai, man iesmērēja traktora kloķeni.no MTZ.

S Sero 10.12.2012

Savā laikā nopirku HDD (samsung), pēc Windows uzinstelēšanas(legālas kopijas) HDD vienkārši nomira(droši ka diska elektronika brāķēta vai kas tml).Paņēmu HDD un čeku aizgāju uz veikalu izstāstiju kas un kā HDD nosutija uz pārbaudi.Ilga gan ilgi apm nedeļu, pēc nedēļas paziņoja ka trāpijusies brāķēta partija iedeva jaunu HDD.Veikals normāls iepērkos bieži un brāķi vairs nav trāpijušies.Vienmēr vajag saglabāt čekus, un par pērkamo preci jautāt pārdevējam info nevis ieraugi uz disku smuku foto un pērc nost)))

W werkis2 17.03.2014

2009.gadā 636 nopirku 1 TB disku Seagate barakudiņu vēl šobalt dien strādā.