www.sudzibas.lv 636 kārtridžs

636 - kārtridžs

Nu vienreiz arī iekritu. Iegādājos kārtridžu, tukša izrādās. Eju atpakaļ, - nu paši saprotiet, ja nāksi garām, tad ej garām, mēs būsim uz vietas.
Vispār būs jāpastaigā pa ekspertīzēm, jāpanāk atiecīgo iestāžu kontrolpirkums, moška atņems licenzi un nebūs veikala, kas iesmērē brāķa preces.
Ja prece maksātu vismaz latu varētu nošķaudīties, bet 10 Ls man ir jānopelna strādājot. A ko šie, tup veikalā un smērē tikai.

H

H harijs 28.09.2010

Izcīnīju taisnību, Preci paņēma atpakaļ gribēja citu iedot bet ateicos. Lūdzu citu preci, nedeva. Negribēju vēlreiz iekrist. pēc principiāla lūguma vadība tomēr piekrita iedot citu preci, jo naudu jau neprasu atpakaļ.
Nosvērām kārtridžus, pilnai ar iepakojumu jāsver 53 gramus tā ko es pirku svēra 27 gramus bez iepakojuma. Tagad biežāk ņemšu līdz elektroniskos svarus.
Paldies pārdevējiem un veikala vadītājai par negribīgu tomēr pretim nākšanu.

M mazda 28.09.2010

626