I Ivo Mičans 20.01.2009

Brīvības 85, Rīga, LV-1001

8.07.2008 Nr. 219410
Norādes Nr: 700614660

PRETENZIJA
par parādsaistību LVL 136, 38 atmaksu.

Darām Jums zināmu, ka Jūs uz 8.07.2008 esat parādā SIA Zelta Īpašumi samaksu LVL 136, 38 apmērā, ko sastāda LVL 109, 36 pamatsummas parāds, LVL 7, 66 līgumsods un LVL 19, 36 zaudējumi, pamatojoties uz sekojošiem prasījuma tiesību apliecinošiem dokumentiem :
: Rēķini:
Nr. Datums Summa
35/06/2008 2.06.2008 109, 36

Atbilstoši izsniegtajai pilnvarai 00783-05-08 "Zelta Īpašumi" SIA ir pilnvarojis SIA "Julianus Inkasso Latvija" iekasēt no Jums iepriekšminētās parādsaistības un zaudējumus, kas radušies līguma neizpildes rezultātā.
Sakarā ar to, ka Jūs nepildījāt savas līgumsaistības, SIA Zelta Īpašumi ir nodarīti zaudējumi LVL 19, 36 apmērā, ko sastāda izdarītā samaksa SIA "Julianus Inkasso Latvija" par parādsaistību iekasēšanu no Jums.
Vadoties no iepriekš minētā un pamatojoties uz Latvijas Civillikuma 2289., 2291., 1587. 1770., 1775., 1779. pantiem, lūdzam Jūs nokārtot parādsaistības un atlīdzināt zaudējumus par kopējo summu LVL 136, 38 līdz 15.07.2008, parādsaistību un zaudējumu summu ieskaitot SIA "Julianus Inkasso Latvija" norēķinu kontā Nr. LV61HABA0551008868793 AS"Hansabanka", maksājuma uzdevumā ierakstot norādes Nr. 700614660.
Ja pretenzija norādītajā termiņā netiks apmierināta, pret Jums tiks celta prasība par parādsummas, zaudējumu un tiesas izdevumu piedziņu līgumā un LR normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Kā arī tiks apķīlāti Jūsu norēķinu konti kredītiestādēs un uzlikts liegums atsavināt Jums piederošo kustamo un nekustamo mantu. Turklāt bez tā ar masu saziņas līdzekļiem tiks paziņots sabiedrībai par Jūsu maksātspējas problēmām, kas turpāk var radīt Jums sarežģījumus kredītu saņemšanai no Bankām, līzinga kompānijām, kā arī var radīt sarežģījumus slēdzot līgumus ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, kuriem Jūs skaitīsieties kā negodīgs sadarbības partneris.
Ar visiem jautājumiem, piedāvājumiem un iebildēm par šo pretenziju lūdzam griezties pie SIA "Julianus Inkasso Latvija" pārstāvja, kurš parakstījis šo paziņojumu.

Ar cieņu,
Ivo Mičans
Julianus Inkasso Latvija SIA
Tel. 2860 0524

I Inta 24.03.2009

Anita Rasnača ir nevien pavirša savā darbā, bet arī krāpniece, neparaksta vienošanos par honorāru, mēdz nodot informāciju pretējai pusei, vai arī spēlēt abos vārtos.

V valentins 19.04.2009

man vajadziga palidziba, es nesen tiku avarija, un bta nevelas izmaksat apdrosinasanu, vini saka ka riepas ir vainigas un ka neizmaksas, bija izzsaukta policija zinots visur kur vajag, masina nemta lizinga hansabanka, pagaja jau menesis bta nesuta hansai vestuli ka nava taisama bet kasko velk katru menesi gribu vinus iedot tiesa pa moralo un ka esmu izteejis tik daudz laika un kreditu zvanot visu laiku, ka vel pats esmu 3 grupas invalids kas man jadara naudas nava ko lai iesaku

š šeherezade 20.04.2009

Valentin, cerams, ka prasmi lasīt Tu pēc avārijas neesi zaudējis??To, ka Tev rakstīšana un gramatika ir zem katras kritikas, mēs jau te redzam...Tēma taču ir pavisam par ko citu, ja Tev ir kāda problēma, uzsāc jaunu temu, nevis te iebāzies un jauc p...u ar p...ām...Eh, būtu es administrators, es gan te cenzūras taisītu...:))))

E elvis 25.04.2009

man gan par Anitu ir tikai labi vārdi jo ir daudz izpalīdzējusi un turpmāk arī domāju paļauties uz vciņu :)

Z Zaiga 06.10.2009

Anita Rasnača ir "kā suns uz siena kaudzes", ņem klientus, darbu nespēj paveikt, uz tiesas sēdēm neierodas, ņem honorārus un nemazus, bet vienošanās neslēdz.Kauns, ka mums ir tādi juristi.

A anna 13.10.2009

P.Brieža 10 nama iedzīvotāju vārdā atvainojos A.Rasnačai par nepamatoti rakstītajām sūdzībām un izsaku pateicību par padarīto darbu

A A.g.a. 15.10.2009

Paldies Ivo Mičanam.
Es izmantoju Jūsu ievietotā dokumenta izdruku savā informatīvajā vēstulē Zvērināto advokātu kolēģijas ētikas komisijai 19.03.09. Sūdzība bija no Pulkveža Brieža ielas 10 mājas iedzīvotājiem uz A. Rasnačas darbību, vadot mūsu lietu pret namīpašnieku par pamatpakalpojumu nesniegšanu īres namā.
Ļoti žēl, ka Intas (24.03.09) un Zaigas (06.10.09) ir tikai un vienīgi izteiktās emocijas...

A A.g.a. 15.10.2009

"Aina Zaiga ", ja zem šiem vārdiem, nepārprotami, slēpjas Anita Rasnača, tad, varbūt, "Elvis"-ir mūsu P. Brieža 10. mājas pārvaldnieka segvārds?
A.R., ļoti žēl, ka par Jūsu apmeklējumiem šajā portālā es uzzināju tikai šodien! Citādi būtu uzaicinājusi uz tiesas sēdi 13.10.09.g. mūsu pāridarītājus caur Jums šeit! Bet vēl nav par vēlu informēt, ka tiesas sēdes, Jūsu pamestajās lietās, pārnestas uz 2010.g. janvāri un septrmbri.
Dīvaini, ka, būdams juriste, Jūs neatpazināt abriaviatūrā mana vārda pirmo un uzvārda divus pirmos burtus...tā kā Jūsu degsmaino vēstuli uz e-apollo saņēmu arī es...

...bet pateicību Jūs varēsiet saņemt no saviem kolēģiem, kad Tieslietu ministrija saņems tautas pārstāvju ierosinājumu par Uzraudzības komisijas izveidošanu arī par Zvērināto advokātu kolēģiju, līdzīgi, kā tas ir ar tiesām...ar jūsu darbības dokumentālo apliecinājumu, kā pierādījumu tādai nepieciešamībai.
Tā lūk! Un Jūs ar kaut kādām blēņām internetā...

A Anita Rasnača, adv. 18.10.2009

Vēršos pie - zaigas, a.g.a., intas u.tml.personām - beidziet izplatīt apmelojošu un nepatiesu informāciju par mani! Ja jūs runājat, ka neierodos uz tiesas sēdēm, tad tie ir publiski pieejami dati un viegli konstatējams, ka man NAV neviena tiesas procesa, kurā es pārstāvētu personas ar šādiem vārdiem.
Kas attiecas uz ievietoto informāciju no P.Brieža 10, daru zināmu, ka visas sūdzības advokātu kolēģijai par mani ir noraidītas kā nepamatotas, un tie ir fakti.
Tāpat daru zināmu, ka esmu publiski pieejama persona un nav nepieciešams ar izdomātiem vārdiem, anonīmi, izplatīt apmelojošu informāciju.

E Eseseseseseseseses 18.10.2009

es tiesaam ceru, ka peedeejo atbildi nav publiceejusi cieniijamaa advokaate..citaadi - liimenis, liimeniitis...

A Anita Rasnača, adv. 24.10.2009

Kārtējais anonīmais - ar "līmenīti" acīmredzot, domāja manu norādi uz "publisko pieejamību". Cienījamais rakstītāj, publiski pieejamas ir visas valsts, pašvaldību, tiesu u.c. institūcijas, un advokāti ir pie tiesu sistēmas piederošas personas.
Starp citu, ir izveidotas un internetā atrodas pat "publiskas mapes" - iesaku pirms viedokļa izteikšanas iepazīties ar visu informāciju...
Un visi turpmākie Jūsu viedokļi mani vairs neinteresē.
Ar cieņu visiem!

E Elvis 26.06.2010

A.g.a - protams, pamaniju ar novēlošanos, bet neēsmu tas par ko mani uzskatijāt . Es rakstu savu īsto vāedu nevis slēpjos zem kaut kādiem segvārdiem !!!