www.sudzibas.lv Zverinati advokati advokātu klientiem

Zverinati advokati - advokātu klientiem

Skatīsimies acīs patiesībai! Atšķirībā no rietumu valstīm Latvijā advokātu atbildība neeksistē. Advokātiem ir ļoti labs veids kā aizstāvēties - ja kaut ko nepareizi izdarījuši, apgalvo, ka klients pats tā ir vēlējies un viņš ir tikai izpildījis klienta norādījumus. 20 gadu laikā nav neviena lieta tiesā, kur no advokāta būtu piedzīta zaudējumu atlīdzība, kas liecina tikai to, ka nav variantu kā advokātus saukt pie atbildības. Tas nav normāli. Normālā valstī nevar būt speciālisti, kuriem par savu darbu nav jāatbild. Arī advokātu kolēģija visas cūcības, ko sastrādā advokāti, piesedz.
Un turklāt lielai daļai, it īpaši vecajiem advokātiem, ir ļoti zems līmenis. Viņi ir advokāti, tikai pateicoties tam, ka ir iekļuvuši šajā mafiozajā adovkātu organizācijā jau sen, vai pateicoties sakariem. Tie nedaudzie, kas kļuva par advokātiem pēc tam, kad Satversmes tiesa pateica spriedumā, ko domā par advokātu mafiju, ir izņēmums.

B

Likumsargs 26.11.2012

Opā! Tu nezini kur dzīvo? Vai tad Latvijā kaut viena amatpersona, politiķis vai ierēdnis par kaut ko atbild? Es uz savu sirmo galvu tādus brīnumus pagaidām neesmu piedzīvojis!

profils 26.11.2012

;)

Ir sacīts: "Ja gribi, lai jebkas tiek izdarīts (tavuprāt) patiešām labi - dari to pats!"