www.sudzibas.lv zobārstniecība Zobārstniecība Svelana (Brīvības 103)

zobārstniecība - Zobārstniecība Svelana (Brīvības 103)

Ar cherry.lv nopirkto kuponu devos uz zobārstniecību Brīvības ielā 103 klīnija "Svelana".
Nepietika ar to, ka daļu no pakalpojuma nemaz netika izpildīta, turklāt stipri sabojāja priekšējos zobus.
Šķirba starp priekšzobiem, kuru 2 gadas atpakaļ aiztaisīja ciet, nu atkal bija atgriezusies!
Atgriežoties klīnikā bija tik rupja attieksme.
Rezumē: 3 stundu laikā mani zobi paši mainījuši savu atrašanās vietu uz kaula!!!
Izklausās drusku pēc zinātniskās fantastikas! Ļoti nepatīkams atgadījums, turklāt man atkal jātērē nauda, lai zobus atgrieztu iepriekšējā stāvoklī.
Neiesaku nevienam tur veikt zobu higienu.

K kjh 31.03.2011

Ja Tev starp zobiem izveidojās sprauga pēc higiēnas, tas norāda, ka tur ticis noņemts zobakamens, bet ja, izkritušas plombes, tas nozīmē, ka tām bijušas pārkares.normāli ņemot zobakmeni plombes nekrīt laukā, ja saplombēts pareizi.
Zobi atrašanas vietu no kaula nemaina, ja zobi ir veseli, un ja Tev nav parodontoze.

K Kaulainā 31.03.2011

Sanijai steidzami nepieciešama sanācija.

P podzuks 08.08.2011

Neiesaku nevienam iet uz to klīniku, pats biju ļoti vīlies, veca aparatūra, kā padomju laikā, neakurāta zobu higeena.

M moov 08.08.2011

Aparatūrai vispār nav nekādas nozīmes, galvenais, lai tā strādā.Tu taču ej pie ārsta, nevis pie aparatūras????

J Jānis 05.10.2011

Kā tad nu aparatūrai nav nozīmes?? cik ērti var strādāt dakteris ir gan ļoti liela nozīme un ar veco aparatūru to gan nevar !!
Nevajag te dakterīšiem uzreiz nolikt pacientu pie vietas, jau tas vien liecina par nekvalificētību, ja neprot psiholoģiski pareizi apieties ar pacientu un ārstam ir jāprot paskaidrot savas darbības un to iemeslu, nevis braukt augumā !!!