www.sudzibas.lv zobārstniecība Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece

zobārstniecība - Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece

Zobārste Jeļena Denisjuk-krāpniece.Naudu par darbu prasa uz priekšu, labo zobus reti sūdīgi, bieži maina darba vietas un pazūd ar avansā paņemto naudu, nekādus čekus nedod, kad paprasi čeku tad ar baigo izbrīnu skatās uz tevi...man tā bija-paņēma 400 ls zobu protezēšanai un viņu izsvieda no darba, jo saimniece saoda, ka viņa naudu bāž ka batā un vēl algu saņem un vēl firmas materiālu izmanto...kidala ārsta uzsvārcī, uzmanieties!

K

U Uģis riktigais 06.08.2009

Nedod viņai naudu, ej pie citas dakteres.

B bambuss 06.08.2009

protams, ka tagad nedošu, bet tik smaidīga, tik laipna...kā zirneklis ievilina tevi savos tīklos ...un es neesmu vienīgais, cik zinu, kas ir ar viņu iekritis.viņa strādāja vairākās klīnikās, visur izmesta par to pašu, pašai sava prakse bija, ja viņa naudu izkrāpj, tad materiālus pašus lētākos par dārgo pielieto zobiem, tas 100%, ja gribiet palikt bez zobiem, samaksāt naudu par nepadarīto darbu-ejiet pie zobārstes JEĻENA DEISJUK!

K krāns 07.08.2009

Jeļena Denisjuk, atvainojos, kļuda...

E Endija 09.08.2009

Vispār čekus dod administrators, nevis pats zobārsts(ja vien zobārsts arī nav vienīgais cilvēks savā praksē).
Otra lieta, zobārstiem nav algas, bet %, no kuriem viņi maksā valstij nodokļus.
Trēša lieta:materiāli zobārstniecībā nebūt nav lēts prieks.
Rodas iespaids, ka pacients visu un par viu zobārstniecībā zin labāk par minēto zobārsti, arī pat to, ka viņa naudu bāž kabatā.Laikam pats klāt stāvēji?

K konstantins 09.08.2009

NĒ, viņa prasīja maksāt skaidrā un ne kasē!solīja sataisīt labi un ātri, finālā-paņēma 400 ls avansā un pazuda!paskaidroja, ja ies oficiālo ceļu, tad būs ilgi, rindas kārtībā, problēmas ar materiāliem u.t.t.

K konstantins 09.08.2009

Kādus nodokļus viņa maksā, ja prasa apmaksu skaidrā un čekus nedod?!Jūs te visus par idiotiem uzskatiet-SIGALA?!Varbūt pate arī esiet Jeļena Denisjuk vai viņas draudzene?

E Endija 09.08.2009

Nē, neesmu jūsu minētā zobārste, bet gan kolēģe.
Zinu, kā notiek lietas ar čekiem, es pati tos nesitu, bet to dara administrators, tieši tāpat ar naudu, to pacients maksā kasē, nevis man uz rokas, tā tas ir manā darbavietā.
Arī prasot apmaksu skaidrā, pretī ir jādod čeks, vajag prasīt:)

K konstantins 09.08.2009

Ja ir privātā prakse, ārsts pats labo un ņem naudu, ja ir ārsts kā darbinieks firmā, tad kasē dod čeku, bet šī Jeļena Denisjuk bija kā darbiniece firmā un pati ņem naudu un nekādus čekus nedod, un arī darbu nepaveica, bet 400 ls paņēma, tā, ka nevajag krāpnieci aizstāvēt!Vai kolēģe ir domāta zobārste, vai arī aferiste...?Ja viņa ņem klientus garām kasei-mani un ne tikai, tad kādus viņa un kam nodokļus maksā?Jumtam?

K konstantins 09.08.2009

Un zobus viņa labot nemāk-viņa man tiltu gribēja likt virsū sabo'jātam zobam, neiztīrot kanālu u neieliekot iekšā stiprinājumu...sapuvušam zobam!Iedomājaties, kas būtu, ja viņa man to tiltu būtu uzlikusi, uzcementējusi uz sapuvuša zoba!Es brīnos, kā viņa ir vispār ārsta diplomu dabūjusi, cik cilvēkiem viņa ir zobus sabojājusi, ne pirmo gadu strādā!Kolēģe esiet!Arī tāda pati, ka aizstāvat?

E Endija 09.08.2009

Es neaizstāvu, bet reizēm man rodas iespaids, ka pacienti protams vislabāk zin kādus tiltus likt un uz kuriem zobiem.
Par sapuvušo zobu pats izdomājāt vai kāds "labvēlis"pateica?
Tas, ka jums pa`nēma naudu un neiedeva čeku, tad uzreiz arī vajadzēja iet pie vadības, ja viņa pati nav firmas darbiniece.
Un vēl...
No kurienes tik smalki zināms, ka konkrētā zobārste maina darba vietas un kā viņa strādā?
Arī "labvēļi"?

K konstantins 10.08.2009

Es neko neizdomāju par sapuvušiem zobiem, tā bija!Es biju arī pie firmas vadības, viņa jau bija izmesta no darba, un vadība paskaidroja, ka iepriekšējās darba vietās bija līdzīga situācija, tāpēc viņa bieži maina darba vietas, ne vienmēr, ņemot darbiniekus kārtīgi bviņus pārbauda...viņa pat bija vedusi kartiiņu manu -vietām zobus ieraksta ko labo, vietām ne-dubultā grāmatvedība!

K konstantins 10.08.2009

Es varu samaksāt arī bez čeka, ja man labi sataisa un vēl prezentu atnest, bet, ja man izkrāpj naudu un vēl taisa slikti...tā nav ārste bet aferiste!Diemžēl valstī ir bardakas, tai pašā MADEEKI arī neko nepanāksi...sūdzēties un gaidīt uz palīdzību nav kur!

K konstantins 10.08.2009

Cilvēks šai valstī ir neaizsargāts...vienīgais, ko es varu, pastāstīt, lai vismaz citi neuzķeras uz šo ārsti-krāpnieci.

E Endija 10.08.2009

Skumji, ka jums tā sanāca.
Es tik brīnos, kā var ņemt darbā cilvēku, ja ir sūdzības par iepriekšējām darba vietām?
Es tad nezinu vai darbu vispār dabūtu, ja pe saimnieka zagtu:(
Vismaz tagad izdevās arast ārstu, kas pabeidz iesākto darbu?

K konstantins 10.08.2009

Protams, un ļoti labu!Dievs ir un redzēja, kā viņa strādā, ja viņa būtu, man uzcementējusi tiltu uz nesagatavotiem zobiem, man mati ceļas gaisā, iedomājoties, kas būtu...es vienkārši ticu ārstiem un paļaujos uz viņu profesionalitāti, tagad man ir radusies pieredze, kaut tādā, nepatīkama ceļā iegūta.Laikam jau rekomendācijas vilto, vai neuzrāda īstās pēdējās darba vietas, kur ir bijušas nepatikšanas...tā arī strādā šādi pseido ārsti kā Jeļena Denisjuk, kas ir devusi Hipokrāta zvērestu, nevis ārstē, bet izkrāpj naudu no pacientiem izmantojot viņu uzticību un balto ārsta halātu.Brīnos, kā viņa ir diplomu dabūjusi...

E Endija 10.08.2009

Nu zini diplomu dabūt nav viegli, vismaz es cīnījos par to.
Zini arī zobārstu vidū ir ārsti, kas viens otru apliek, tāpēc varbūt pa skarbu jums sabrēcu virsū:(
Es nevienu kolēģi nenolieku, pat ja redzu, ka ir kļudas, nav forši...
Tas jau katra sirdsapziņas jautājums.
Lai veicas:)

K konstantins 11.08.2009

Nezinu, vai nopuvušam zobam, neiztīrot kanālu, vienkārši ieliekot blombi, un mēģināt uzmontēt virsū tiltu...es nezinu, kas šīs ārstes galvā notika...viņai vienkārši gribējās ātrāk no manis paņemt naudu...varbūt viņai ar psihi viss nav kārtībā, neviens jau uz to nepārbauda, vai arī dziļa vienaldzība, kas būs ar pacientu...es nezinu

E endija 14.08.2009

Konstantīn!
Lasot jūsu komentārus citās sūdzību sadaļās šeit, rodas iespaids, ka konkrēto ārsti nomelnojat tāpēc, ka nevarējāt dabūt seksu no viņas.

K konstantins 17.08.2009

es ākstijos citās sarakstēs...bet par šo ārsti viss ir taisnība un arī dokumentus attiecīgus varu parādīt, ja vajag, man nomelnot nevienu nevajag, un arī seksu man no viņas nevajag, lai nu kāds cits labāk ar viņu...

K konstantins 17.08.2009